Tüm Ürünler
SL-4M Toplu Burunlu Konik Karbüt Burr Alüminyum Kürük Alüminyum için Kesilmiş
| Modeli: | SL-4M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 75 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 73mm |
Alüminyum Plastik İşleme İçin Yapışmaz Karbür Döner Bura SA-5M
| Modeli: | SA-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Sabit Performanslı Karbid Rotary Burrs SH-3ZM Alüminyum Yumuşak Demirsiz Metaller için
| Modeli: | SH-3ZM AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 10 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SA-5M A1225 Silindrik Karbid Burr Tek kesimli yüksek dayanıklılık
| Modeli: | SA-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SC-5ZM Toplu Burunlu Silindir Alüminyum Kesilmiş Karbid Burr - C1225 AL Alüminyum İşleme için tasarlanmıştır
| Modeli: | SC-5ZM AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SF-5M Toplu Burunlu Ağaç Alüminyum Kesilmiş Karbid Burr - Çok açılı Alüminyum İşleme için
| Modeli: | SF-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SA-3M YG8 Sınıfı Silindirik Karbür Çapak - Genel Metal İşleme
| Modeli: | SA - 3M INOX |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
SH-5M Karbür Alüminyum Kesim Döner Çapak - Demir Dışı Metallerin İşlenmesi İçin Tasarlanmıştır
| Modeli: | SH-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 77 |
VCB-5M Shape Carbide Rotary Burr - Çeşitli metallerin şekillendirilmesi ve bitirilmesi için çift kesim
| Modeli: | VCB-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SM-5ZM Konik Paslanmaz Çelik Kesim Karbür Çapak - M122506 Paslanmaz Çelik Eğimler ve Delik İşleri İçin
| Modeli: | SM-5ZM GİRİŞİ |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |