Keywords [ carbide burr kit ] match 60 Ürünler.
6mm Şaftlı 5 Parçalı Tungsten Karbür Çapak Seti – Metal İşleme İçin Çok Şekilli Kit
| Modeli: | SL-4M INOX,SF-5M SK,SG-5M DC,SM-5M DC,SC-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/28mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/73mm |
6mm Saplı ve Çok Şekilli Tungsten Karbür Döner Çapak Seti, Çapak Alma ve Taşlama İçin
| Modeli: | SG-5M SF,SC-5M AL,SF-5M AL,SA-5M SK,SA-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
10 Parça Tungsten Karbid Burr Set 6 mm Şank ile
| Modeli: | SA-5M AL/SA-5M SK/SA-5M INOX/SF-5M SK/SF-5M AL/SG-5M SC/SM-5M DC/SM-5M AL/SE-5M AL/SD-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11/22/25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 556/67/70mm |
5 Parça AlTiN Kaplamalı Karbür Çapak Seti – Sert Malzemeler İçin Çok Şekilli Kit
| Modeli: | SH-5M DC/SB-5M IN/SA-5M SF/SC-5M SC/SL-4M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 8/9,6/12,7 mm |
| Şaft Çapı: | 25/28/32mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
Metal işleme için 12.7 mm kesim çapı ve 6 mm çubuklu 5 parçalı çok şekilli Karbid Burr Set
| Modeli: | SA-5M AL,SF-5M INOX,SF-5M AL,SH-5M SK,SB-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/32mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/77mm |
5-parça 12.7 mm kesim çaplı Tungsten Karbid Burr Metal işleme için 6 mm çubuğu ile seti
| Modeli: | SH-5M AL,SL-4M SF,SG-5M DM,SB-5M ST,SC-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
12mm Kompozit Döner Çapak Seti 5 Parça Çoklu Şekil Çok Amaçlı Kombinasyon Kiti
| Modeli: | SA-5M DC,SB-5M SK, SC-5M DM,SF-5M AL,SL-4M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28MM |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73MM |
10 Parça TiAlN Kaplı Döner Burr Set ¢ Yüksek Performanslı Çok Şekilli Kit
| Modeli: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SF-5M DC/SG-5M DC/SG-5M SK/SL-4M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 119/25 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64/70mm |
SL-4M DC Karbür Döner Dökme - Metal İşleme için Çift Kesim
| Modeli: | SL-4MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 75 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 73mm |
Gelişmiş Metal İşlemleri için 12.7 mm Kesme Diametresi ve 6 mm Çubuklu 10 Parça Tungsten Karbid Burr Seti
| Modeli: | SM-5M DM,SG-5M SC,SM-5M SK,SM-5M DC,SE-5M DC,SF-5M AL,SH-5M DM,SH-5M SK,SB-5M SK,SF-5M INOX |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/32mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70 mm |