Tüm Ürünler
Hassas Taşlama için 9.6mm Kesme Çaplı SE-3M Virgin YG8 Gümüş Lehimli Yarı Mamul Karbür Blank
| Modeli: | SE-3M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
SL-2M Virgin Tungsten Karbür Ön Kalıp - Gümüş Lehimli Yarı Mamul Karbür Çapak, 8mm Kesme Çaplı
| Modeli: | SL-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
Yarım bitmiş Karbid Döner Burr SF-5M Endüstriyel Döner Döşeme Uygulaması
| Modeli: | SF-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
12,7 mm Kesim Çaplı, Özelleştirilebilir Diş Profilleri İçin SF-5M Yarıçaplı Ağaç Karbür Döner Çapak Boşluğu
| Modeli: | SF-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SM-5M M1225 Virgin Tungsten Carbide Silver Brazed 12.7mm Kesme Çaplı Yarım Bitmiş Karbide Burr Blank
| Modeli: | SM-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Virgin Grade YG8 Gümüş Lehimli Karbür Burr Preform, Özel Döşeme için 12 mm Kesme Diametresi
| Modeli: | SL-4ZM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 75 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 73mm |
SJ-5M 60° Countersink Carbide Rotary Burr, 12.7mm Kesme Diametresi ve Özel Diş Mağazası için Tungsten Karbide Malzemesi
| Modeli: | SJ-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 58 mm |
Özel Diş Bileme İçin 9.6mm Kesme Çaplı SG-3M Sivri Ağaç Karbür Döner Çapak Ham
| Modeli: | SG-3M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
SG-1BM Sivri Uçlu Karbür Döner Çapak, Diş Taşlama İçin Yarı Bitmiş
| Modeli: | SG-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
SA-2ZM Tungsten Karbid malzemelerinde özel diş öğütme için 8 mm baş çaplı silindir karbida burr boşluğu
| Modeli: | SA-2ZM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 20mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 65 mm |