Tüm Ürünler
Konus Uzun Çubuk Karbür Burrs Isıya dayanıklı SH-5ML6 Kavisli Çalışma için
| Modeli: | SH-5ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 182mm |
Oval Uzun Saplı Döner Çapak SE-3ZML6 DC 150mm Sap Derin Oyuk Konkav İşlem İçin
| Modeli: | SE-3ZML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 10 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 166mm |
SC-5ML6 Derin boşluk yüzey işlemi için uzun çubuklu karbür burrs toplu burunlu silindir
| Modeli: | SC-5ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 175mm |
Uzun Çubuk Karbid Ölçüm Mağazası Bitleri SE-5ZML6 DC Derin Delik için Uygun
| Modeli: | SE-5ZML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 20mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 170mm |
SE-5ZML6 SC Genişletilmiş Şekil Karbür Burr, SC Kesim Geometri ve Derin Boşluk İşleri için 170 mm Toplam Uzunluk
| Modeli: | SE-5ZML6 SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 20mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 170mm |
Genişletilmiş Şank Karbid Top Burr SD-5ML6 DC Top Burr Yüksek Dayanıklılık
| Modeli: | SD-5ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 161mm |
SD-42ML3 Tek Dişli Karbür Döner Çapak, 3mm Sap Çapı ve 75mm Toplam Uzunluk ile Derin Oyuklar İçin
| Modeli: | SD-42ML3 SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 2,8 mm |
| Şaft Çapı: | 3 mm |
| etraflı: | BTS'in |
SF-5ML6 Derin kalıp boşlukları için hassaslık genişletilmiş şank rotary burr özel araç
| Modeli: | SF - 5ML6 DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 175mm |
SG-3ZM 10 mm başlı ve 150 mm derin yuvalar ve köşeler için uzun çubuklu karbida çukur - sivri ağaç şekli
| Modeli: | SG-3ZM GİRİŞİ |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 10 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 20mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 170mm |
SA-41M Katı Karbid Silindir Çifte Kesim Burr - Genel Metal Dönüştürme için 38mm Toplam Uzunluk
| Modeli: | SA-41MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 1,5 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6 mm |
| İncik: | 3 mm |
| etraflı: | 38 mm |