Tüm Ürünler
Alüminyum Kesim Döner Çapak Seti AITiN Kaplamalı Karbür Taşlama Uçları SL-5M Yüksek Sıcaklık Dayanımı
| Modeli: | SL-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 16 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 30 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | BTS'in |
Yüksek Mukavemetli Metal İçin TiAlN Kaplamalı Çift Kesimli Karbür Çapak SG-5M Ağaç Şekli
| Modeli: | SG-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
AlTiN Kaplamalı Karbür Döner Çapak SM-4M Isıya Dayanıklı Tek İnce Kesimli Takım
| Modeli: | SM-4M SF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
SF-3M AlTiN paslanmaz çelik ve süper alaşımlar için elmasla kaplanmış kesilmiş karbür boru
| Modeli: | SF-3M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
Genel İşleme İçin AlTiN Kaplamalı SC-5M Tek Kesim Karbür Çapak
| Modeli: | SC-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SD-5M AlTiN Kaplamalı Alüminyum Kesim Karbür Çapak, Alüminyum ve Yumuşak Metaller İçin
| Modeli: | SD-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |
AlTiN kaplı tek kesimli karbür boru, metallerin temiz bitirilmesi için
| Modeli: | SD-3M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 8 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 54 mm |
SF-5M AlTiN Kaplamalı Elmas Kesim Karbür Çapak, Sert Malzemeler İçin Uzatılmış Takım Ömrü
| Modeli: | SF-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SA-5M AlTiN Kaplamalı Alüminyum Kesim Karbür Çapak, 12.7mm Kesim Çapı ile Pürüzsüz Yüzey İçin
| Modeli: | SA-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SN-4M AlTiN Kaplamalı Çift Kesim Karbür Çapak – Genel Metal İşleme İçin 12,7 mm Kesme Çapı
| Modeli: | SN-4MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 58 mm |