Tüm Ürünler
SB-5M Çevik Metal İşlemleri İçin Kaynatılmış Karbid Döner Burr B12.725 Çift Kesim
| Modeli: | SB-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Yüksek Performanslı Tungsten Karbür Burrs Etkili SD-5M Süzme kaynak dikiş kaldırma için
| Modeli: | SD-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |
SC-5M C12.725 Çift Kesim Tungsten Karbür Frezeler Genel Metal İşleme İçin Profesyonel
| Modeli: | SC-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SB-5M Karbür Döner Çapak - Genel Metal İşleme İçin Çift Kesim
| Modeli: | SB-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SD-3M SC 1/4 Inch Şank Standart Burr - Kuzey Amerika Ekipmanı Uyumlu
| Modeli: | SD-3M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 8 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 53 mm |
Ağır Hizmet Tipi Tungsten Karbür Frezeler SF-5M Dayanıklı Kaplamasız Kaynak Temizleme İçin
| Modeli: | SF-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SC-5M Karbür Döner Çapak - Genel Metal İşleme İçin 12.7mm Kafa Tek İnce Kesim
| Modeli: | SC-5M SF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Denize Dayanıklı Tungsten Karbür Frezeler SG-3M Çift Kesim Deniz Ortamları İçin
| Modeli: | SG-3MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
SJ-5M Tek kesimli standart olmayan açılı burr - 60° özel açı kesme aracı
| Seviye: | YG8 |
|---|---|
| Modeli: | SJ-5M SC |
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
SE-5M Elmas Kesme E12.72206 Karbid Döner Döner Döner
| Modeli: | SE-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |