6mm Saplı ve Çok Şekilli Tungsten Karbür Döner Çapak Seti, Çapak Alma ve Taşlama İçin
| Modeli: | SG-5M SF,SC-5M AL,SF-5M AL,SA-5M SK,SA-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Virgin Grade YG8 Gümüş Lehimli Karbür Burr Preform, Özel Döşeme için 12 mm Kesme Diametresi
| Modeli: | SL-4ZM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 75 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 73mm |
SJ-5M 60° Countersink Carbide Rotary Burr, 12.7mm Kesme Diametresi ve Özel Diş Mağazası için Tungsten Karbide Malzemesi
| Modeli: | SJ-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 58 mm |
Özel Diş Bileme İçin 9.6mm Kesme Çaplı SG-3M Sivri Ağaç Karbür Döner Çapak Ham
| Modeli: | SG-3M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
SD-5M AlTiN Kaplamalı Alüminyum Kesim Karbür Çapak, Alüminyum ve Yumuşak Metaller İçin
| Modeli: | SD-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |
SF-5M AlTiN Kaplamalı Elmas Kesim Karbür Çapak, Sert Malzemeler İçin Uzatılmış Takım Ömrü
| Modeli: | SF-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
AlTiN kaplı tek kesimli karbür boru, metallerin temiz bitirilmesi için
| Modeli: | SD-3M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 8 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 54 mm |
SD-42ML3 Tek Dişli Karbür Döner Çapak, 3mm Sap Çapı ve 75mm Toplam Uzunluk ile Derin Oyuklar İçin
| Modeli: | SD-42ML3 SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 2,8 mm |
| Şaft Çapı: | 3 mm |
| etraflı: | BTS'in |
SF-5ML6 Derin kalıp boşlukları için hassaslık genişletilmiş şank rotary burr özel araç
| Modeli: | SF - 5ML6 DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 175mm |
Genişletilmiş Şank Karbid Top Burr SD-5ML6 DC Top Burr Yüksek Dayanıklılık
| Modeli: | SD-5ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 161mm |