Keywords [ carbide burr tool ] match 338 producten.
5-delige wolfraamcarbide roterende braamset met multi-tand combinatie en 6 mm schacht voor diverse materialen
| Model: | SM-5M IN/SG-2M ST/SC-2M CB/SA-2M CB/SL-4M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/12,7 mm |
| Snijlengte: | 19/22/25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 64/67/70 mm |
5-delige multi-vorm carbide roterende braamset met 12,7 mm snijdiameter voor metaalbewerking
| Model: | SD-5M DC/SK-5M SC/SJ-5M DM/SJ-5M SC/SN-4M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3/11/12,7 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54/56/58 mm |
5-delige multi-tand Carbide Rotary Burr Set met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm schakel voor verschillende materialen
| Model: | SM-5M ST/SL-4M ST/SE-5M DM/SG-5M DC/SF-5M IN |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/28 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/73 mm |
5-delige wolfraamcarbide roterende braamset met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm schacht voor metaalbewerking
| Model: | SH-5M AL/SL-4M SF/SG-5M DM/SB-5M ST/SC-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73/77 mm |
5-delige wolfraamcarbide roterende boor set met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm staaf voor multi-materiaal werk
| Model: | SB-5M ST/SG-5M DM/SH-5M AL/SC-5M AL/SL-4M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73/77 mm |
5 stukken wolfraamcarbide roterende boor set met 6 mm staaf voor algemene bewerking
| Model: | SJ-5M SC/SK-5M DC/SG-3M SK/SN-4M DM/SE-3M SK |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3/11/12,7/16/19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54/58/61/64mm |
5-stuk Carbide Rotary Burr Set met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm Sjangel voor multi-materiaal werk
| Model: | SB-5M ST/SC-5M AL/SG-5M DM/SL-4M SF/SH-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54/58/70/77mm |
5-delige wolfraamcarbide roterende braamset met dubbele snijontwerp en 12,7 mm snijdiameter voor metaalbewerking
| Model: | SA-5M DC/SG-5M DC/SF-5M DC/SM-5M DC/SL-4M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/28 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/73 mm |
5-delige wolfraamcarbide roterende braamset met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm schacht voor veelzijdig metaalbewerking
| Model: | SA-5M SC/SB-5M DC/SC-5M DC/SE-5M DC/SF-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70 mm |
5-delige wolfraamcarbide roterende boor set met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm staaf voor multi-materiaal werk
| Model: | SG-5M AL/SM-5M DM/SG-5M SC/SC-5M DM/SC-5M SF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70 mm |