Keywords [ carbide burr tool ] match 338 producten.
Heavy Duty Wolframcarbide Freesvormen SF-5M Duurzaam Geen Coating Voor Lasreiniging
| Model: | SF-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SH-2M 5-Axis CNC High-precision Carbide Burr - Aerospace Component Gespecialiseerd
| Model: | SH-2M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
150 mm verlengde schacht dubbel gesneden braam SB-3ML6 efficiënt gereedschap voor materiaalverwerking
| Model: | SB-3ZML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | ES5500 |
| Snijlengte: | 20 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 170 mm |
YG8-kwaliteit zilveren gebreid karbide-borrelpreform met een snijdiameter van 10 mm voor custom-borrelproductie
| Model: | SD-3ZM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | ES5500 |
| Snijlengte: | 9 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 54 mm |
SG-1BM G0616 Virgin Tungsten Carbide Preform Silver Brazed Semi-Finished Carbide Burr met 6 mm snijdiameter
| Model: | SG-1BM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
SE-3M Diamantgeslepen roterende braam frees voor roestvrij staal en hooggelegeerd staal
| Model: | SE-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
YG8-kwaliteit zilver gebreid karbide-burr-preform met 12,7 mm snijdiameter voor custom-slijpen
| Model: | SL-4M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 73 mm |
SM-5M M1225 Ongeslepen wolfraamcarbide met zilver gesoldeerde halfafgewerkte carbide braam blanco met 12,7 mm snijdiameter
| Model: | SM-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Virgin Grade YG8 Zilvergelijste Carbide Burr Preform met 12 mm snijdiameter voor Custom Grinding
| Model: | SL-4ZM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 73 mm |
SC-1BM C0616 Zilver gesoldeerde hardmetalen braam preform met 6 mm snijdiameter en YG8-kwaliteit voor slijpen op maat
| Model: | SC-1BM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |