Keywords [ carbide burr tool ] match 338 producten.
5 stukken dubbel gesneden carbideboorstel met 6 mm staaf voor precisie metaalbewerking
| Model: | SN-4M DM/SG-2M ST/SM-5M AL/SB-2M CB/SK-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3/12,7/19/22 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 54/58/64/67mm |
SB-3ML6 Verlengde Carbide Burrs voor corrosiebestendig binnenwandpolijsten
| Model: | SB-3ZML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | ES5500 |
| Snijlengte: | 20 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 170 mm |
Anti-stick Carbide Burr Boor 3mm Massief Nano Blauw Gecoat voor Kunststof Oppervlak
| Model: | SC-41M DC, SB-41M DC, SC-41M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 1,5/2,5 MM |
| Snijlengte: | 6/11MM |
| steeldia: | 3 mm |
| Globaal: | 38 mm |
Aluminium Snij YG6 Wolframcarbide Braam SB-5 Hoge Efficiëntie Non-Ferro Metaal Bewerking
| Model: | SB - 5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SC-3ML6 Lang reikwijdte hardmetalen braamset diepe smalle sleuf precisiebewerking
| Model: | SC-3ML6 DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 169mm |
Anti Vibration Long Shank Carbide Burrs SA-5ML6 Damping Design verbetert de bewerkingsstabiliteit
| Cijfer: | YG8 |
|---|---|
| Model: | SA-5ML6DC |
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
SA-5M AlTiN Gecoate Aluminium Snijkarbidebraam met 12,7 mm Snijdiameter voor Glad Afwerking
| Model: | SA-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SA-3M Virgin YG8 Carbide Blank voor aangepaste tandschleuring
| Model: | SA-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SC-5M YG8 Carbide Burr met Helische Fluit voor Precisie Gietijzer Bewerking
| Model: | SC-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SA-5M A1225 Cylindrische Carbide Burr
| Model: | SA-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |