Keywords [ carbide burr tool ] match 338 producten.
8-stuk AlTiN-gecoate wolfraamcarbide roterende boor set met multi-tand selectie en 6 mm staaf voor verbeterde duurzaamheid
| Model: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SG-5M DC/SF-5M SK |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 19/25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 64/70 mm |
5-delige hardmetalen roterende braamset met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm schacht voor metaalbewerking
| Model: | SL-4M ST/SM-5M IN/SF-5M IN/SE-5M AL/SG-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/28 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/73 mm |
5 stuks Multi-Cut Carbide Rotary Burr Set met wolfraamcarbide materiaal en 6 mm staaf voor verschillende bewerkingswerkzaamheden
| Model: | SN-4M DM/SG-2M ST/SM-5M AL/SB-2M CB/SK-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3/12,7/19/22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54/58/64/67mm |
10-delige Carbide Freesbits Set in Aluminium Koffer - Multi-Cut DIY Combo voor Veelzijdig Gebruik
| Model: | SK-5M SC/SJ-5M SC/SN-4N SC/SF-3M SK/SG-3M SK/SG-2M ST/SB-2M CB/SC-2M CB/SH-5M SK/SH-5M SF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3/11/12,7/19/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54/58/64/77mm |
8-delige Carbide Rotary Burr Set met 6mm schacht, tand en vorm aanpasbaar
| Model: | SH-5M DM/SL-4M DM/SF-5M ST/SB-5M ST/SA-5M AL/SC-2M CB/SB-2M CB/SG-2M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/12,7 mm |
| Snijlengte: | 19/25/28/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 65/70/73/77 mm |
5 stukken wolfraamcarbide roterende boor set met 6 mm staaf voor aluminium diamant single cut combo
| Model: | SA-5M AL/SA-5M DM/SC-5M AL/SG-5M /SH-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70/77 mm |
Wolfraamcarbide Freeset met Multi-Tooth Ontwerp en 6mm Schacht voor Metaalbewerking
| Model: | SA-2M CB/SC-2M CB/SG-2M ST/SM-5M IN/SN-4M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/12,7 mm |
| Snijlengte: | 12,7/19/22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 58/64/67 mm |
5-delige Carbide Rotary Burr Set met enkele fijne diamant- en aluminiumsnede voor multi-materiaal afwerking
| Model: | SG-5M SF/SF-5M DM/SC-5M AL/SA-5M DM/SA-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
5-delige wolfraamcarbide roterende braamset in aluminium koffer voor metaalbewerking
| Model: | SH-5M SC/SL-4M SF/SG-5M DM/SC-5M AL/SA-5M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73/77 mm |
5 stukken wolfraamcarbide roterende boor met 6 mm staaf voor ruw maken van meerdere materialen
| Model: | SL-4M ST/SM-5M AL/SA-5M AL/SC-5M DM/SF-5M SK |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/28 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/73 mm |