SE-5M Diamentowa Freza Obrotowa E12.72206 z węglika spiekanego do obróbki ogólnej
| Model: | SE-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
SF-5M Frez trzpieniowy kulisty z diamentowym nacięciem z węglika spiekanego - do polerowania krzywizn twardych materiałów
| Model: | SF-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SA-5M Frez trzpieniowy z diamentowym nacięciem bez czołowego cięcia - do obróbki płaskiej i bocznej materiałów twardych
| Model: | SA-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SM-5M Carbide Rotary Burr - M12.72206 Kształt stożkowy Diament wycięty do obróbki metalu
| Model: | SM-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
SF-51M Frez obrotowy z węglika spiekanego z zaokrąglonym czubkiem, główka 6 mm, trzpień 3 mm do prac precyzyjnych
| Model: | SF-51M SK |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6,3 mm |
| Długość cięcia: | 12,7 mm |
| Cholewka: | 3mm |
| ogólnie: | 50mm |
SD-5M Spawany węglik spiekany zgrubny do szybkiego usuwania metalu
| Model: | SD-5M SK |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56 mm |
SD-5M Węglowodorów Rotary Bits Ball Diamant Cut For Hard Materials Complex Surface Polishing
| Model: | SD-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56 mm |
SK-3M Jednokrojny węglowodorny obrotowy burr do stali utwardzonej o grubości powierzchniowej Ra0,4 μm i tolerancji odpływu ≤0,15 mm
| Model: | SK-3M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 4,7 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 52 mm |
SA-2M 5-osiowy CNC Precision Grinding Carbide Rotary Burr z ≤0,15 mm runout i wysoką dokładnością
| Model: | SA-2M Sk |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
SN-2ZM Obrobienie drewna Specjalistyczny karbid obrotowy - Rzeźba drewna twardego
| Model: | SN-2ZM SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 10 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 56 mm |