Keywords [ extended length carbide burrs ] match 96 προϊόντα.
Εκτεταμένο Σκανκ Carbide Ball Burr SD-5ML6 DC Ball Nose Burr Υψηλή αντοχή
| Μοντέλο: | SD-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 161 χιλιοστά |
SM-42ML3 Μονόκοπης μακράς ράβδος καρβιδίου με εκτεταμένη ράβδος για ομαλό φινίρισμα σε βαθιές εφαρμογές
| Μοντέλο: | SM-42ML3 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 75 χλστ |
SE-41ML3 3mm Burr Karbid z Długim Trzonkiem do Precyzyjnej Pracy w Węgliku Wolframu
| Μοντέλο: | SE-41ML3 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 5,5 χλστ |
| dia κνημών: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 75 χλστ |
SB-5ML6 Μακρύς Καρβιδένιος Τρυπάνι Διπλής Κοπής 150mm Στέλεχος για Βαθιές Κοιλότητες και Εκτεταμένη Προσέγγιση
| Μοντέλο: | SB-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 175 χιλιοστά |
SG-3ML6 Επεκτεινόμενη σφαιρική περιστροφική ράβδος ∆ιαχωρισμένη κόψη από καρβίδιο βολφραμίου για δύσκολα προσβάσιμες περιοχές
| Μοντέλο: | SG-3ML6 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 169 χλστ |
SA-1BML6 150 mm Επεκταμένη σχισμή καρβιδίου περιστροφική μύτη με μονόκοπη σχεδίαση για εργασία βαθιάς κοιλότητας
| Μοντέλο: | SA-1BML6 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 166mm |
Μύτες Λειαντήρα Μήκους 5M με Υλικό Βολφραμίου Καρβιδίου
| Μοντέλο: | SE-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 172mm |
SG-3ZM Καρβιδιοειδής σχοινίς με 10 mm κεφαλή και 150 mm σχοινί για βαθιές τρύπες και γωνίες - σχήμα αιχμηρού δέντρου
| Μοντέλο: | SG-3ZM IN |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 10 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 20 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 170 χλστ |
Διάμετρος διαστάσεως ≤ 1 mm
| Μοντέλο: | SE-5ZML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 20 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 170 χλστ |
Κύλινδρο Μεγάλο Σκανκ Καρβιδίου Burrs Ασημένιο Braze Τύπος SC-5M Αποτελεσματική υψηλή απόδοση
| Μοντέλο: | SC-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 175 χιλιοστά |