Keywords [ extended length carbide burrs ] match 96 προϊόντα.
SD-3M Σφαίρα σχήμα Καρβιδίου Burr κενό με διάμετρο κεφαλιού 9,6 mm και βαθμό YG8 για εσωτερικές γωνίες
| Μοντέλο: | SD-3M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 8 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 53 χιλιοστά |
SA-3ZM Καρβιδίου Μύλος Κενός με Διάμετρο Κεφαλής 10mm για Προσαρμόσιμο Προφίλ Δοντιών και Τύπο Συγκόλλησης Αργύρου
| Μοντέλο: | SA-3ZM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 10 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 20 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 65 χιλιοστά |
TiAlN Coated Double Cut Carbide Burr SG-5M Tree Shape For High Strength Metal
| Μοντέλο: | SG-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
12 mm Head Carbide Burr Multi Stage Tapered Geometry SN-4M για το ξύλο
| Μοντέλο: | SN-4M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 12,7 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 58 χιλιοστά |
Αξιόπιστα περιστρεφόμενα εργαλεία Burr Bits SE-5M AlTiN Coated Double Cut Carbide Burr
| Μοντέλο: | SE-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
SC-5M AlTiN Coated Μονοκοπτικό Καρβιδίου για Γενική Κατεργασία
| Μοντέλο: | SC-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SD-5M AlTiN-Coated Καρβιδένια Φρέζα Αλουμινίου για Αλουμίνιο και Μαλακά Μέταλλα
| Μοντέλο: | SD-5M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |
SA-5M AlTiN-Coated Single Cut Carbide Burr - Ανθεκτικός στη θερμότητα και την φθορά για γενική μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SA-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SB-5M AlTiN-Coated Double Cut Carbide Burr – B12.72506 για Γενικές Μεταλλουργικές Εργασίες
| Μοντέλο: | SB-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Διπλή κοπή με μακρύ εύρος Carbide Burr SC-5ML6 Γλυπτική ακρίβειας σε στενούς χώρους
| Μοντέλο: | SC-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 175 χιλιοστά |