Keywords [ extended length carbide burrs ] match 96 προϊόντα.
SJ-5M 60° Επικοινωνιακό σχοινί από καρβίδιο με διαμέτριο κοπής 12,7 mm και υλικό από καρβίδιο βολφραμίου για προσαρμοσμένη τριβή δοντιών
| Μοντέλο: | SJ-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 58 χιλιοστά |
SL-2M Taper με Ακτίνα Καρβιδίου Περιστροφικό Φρέζα Ημιτελές με Διάμετρο Κοπής 8mm για Προσαρμόσιμο Προφίλ Δοντιών
| Μοντέλο: | SL-2M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
SC-1BM Κεφαλή μύτης σφαίρας Κυλινδρικό Καρβιδίου Περιστροφικό Φρέζα Κενό με Διάμετρο Κοπής 6mm και Καρβίδιο Βολφραμίου Βαθμού YG8
| Μοντέλο: | SC-1BM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
SC-2M Καρβιδίου Κεφαλής Κυλινδρικού Σχήματος με Διάμετρο Κοπής 8mm και Βαθμό YG8 για Ειδική Λείανση
| Μοντέλο: | SC-2M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
Ball Shape Carbide Rotary Burr Blank with 6mm Cut Diameter and YG8 Grade for Custom Tooth Grinding
| Μοντέλο: | SD-1BM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 50 χλστ |
SF-3M Radius Tree Shape Carbide Rotary Burr - 9,6mm Διαμέτρου Κόψιμου YG8 Βαθμού Tungsten Carbide Ημιτελές κενό
| Μοντέλο: | SF-3M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
SF-2M Κωνικό Δέντρο Καρβιδίου Τροχού Κεφαλής με Διάμετρο Κοπής 8mm και Βαθμό YG8 για Ειδική Λείανση
| Μοντέλο: | SF-2M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 50 χλστ |
Σφιχτό δέντρο σχήμα Carbide Rotary Burr κενό με διάμετρο κοπής 12,7 mm και YG8 Tungsten Carbide για προσαρμοσμένη τριβή δοντιών
| Μοντέλο: | SF-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Φωτιά σχήμα Καρβιδίου περιστροφικό Burr κενό με διάμετρο κοπής 8 mm για προσαρμόσιμο προφίλ δοντιού
| Μοντέλο: | SH-2M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
Φωτιά σχήμα Carbide περιστρεφόμενο Burr με διάμετρο κοπής 9,6 mm για προσαρμόσιμη καμπυλωτή επιφάνεια εργασίας
| Μοντέλο: | SH-3M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |