Keywords [ extended length carbide burrs ] match 96 προϊόντα.
SN-2M Σκόρπιση από διαμαντένιο καρβίδιο - Για ανοξείδωτο χάλυβα και κράματα με βάση το νικέλιο
| Μοντέλο: | SN-2M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 9,5 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 55 χιλιοστά |
SA-3ML6 DC Extra Long Shank Deep Hole Burr 150mm μήκος για εσωτερική επεξεργασία
| Μοντέλο: | SA-3ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 169 χλστ |
Πεντα-τμήματα πολυ-κόπτης καρβιδίου με διάμετρο κόψιμο 12,7 mm για την τελική κατασκευή μετάλλων
| Μοντέλο: | SH-5M DC/SB-5M IN/SA-5M SF/SC-5M SC/SL-4M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
Πολλαπλών σχημάτων, πολλαπλών δοντιών, κολλημένα με αλτίνιο, για γενική μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SF-5M SK/SL-4M AL/SB-5M IN/SC-5M SC/SH-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
8 τεμάχια καλυμμένα με αλτινικό άνθρακα βολφραμίνης περιστροφικό σχήμα με επιλογή πολλαπλών δοντιών και 6 mm άξονα για βελτιωμένη αντοχή
| Μοντέλο: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SG-5M DC/SF-5M SK |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 19/25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 64/70 χλστ |
SD-42ML3 Μονοκόμματο Καρβιδένιο Περιστροφικό Φρέζας με Διάμετρο Κάννης 3mm και Συνολικό Μήκος 75mm για Βαθιές Κοιλότητες
| Μοντέλο: | SD-42ML3 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 2,8 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 75 χλστ |
SG-5ML6 Δύο κόψιμα κυλιόμενα μπουρ 150 mm για βαθιά κοιλότητα και σύνθετες εργασίες με όρια
| Μοντέλο: | SG-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 175 χιλιοστά |
SM-5ML6 Δύο κόμματα με διπλό κόψιμο για την επεξεργασία βαθειών οπών και πλαγιών
| Μοντέλο: | SM-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 172mm |
SF-5 Διπλό κόψιμο επέκτασης σχοινιάς Burr βαθιά τρύπα και εσωτερική επεξεργασία σωλήνα
| Μοντέλο: | SF-5ML DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 175 χιλιοστά |
SF-5ML6 Φρέζα διπλής κοπής με μακριά λαβή - 150mm λαβή για ευέλικτη εργασία σε βαθιές οπές και κοιλότητες
| Μοντέλο: | SF-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 175 χιλιοστά |