Keywords [ extended length carbide burrs ] match 96 προϊόντα.
Ανθεκτικό στην φθορά καρβίδιο περιστροφικές μπουρές Κωνός SG-5M με ευρύ σχέδιο διαστήματος δοντιών
| Μοντέλο: | SG-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Υψηλής αποδοτικότητας θραύστης βαλφραμίνης βαλφραμίνης SB-3M με διπλή κοπή
| Μοντέλο: | SB-3M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
Εργαλείο περιστροφικής λίμας SE-3M Diamond Cut για επεξεργασία ανοξείδωτου χάλυβα υψηλής κραματοποίησης
| Μοντέλο: | SE-3M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
SG-15M Σφιχτό δέντρο καρβιδίου Burr κενό - 19 mm διάμετρος κεφαλιού για προσαρμοσμένη άλεση
| Μοντέλο: | SG-15M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 19 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 38 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 83mm |
SN-4M Καρβιδίου Περιστροφικό Τρυπάνι με Επίστρωση AlTiN, Περιστροφικά Εργαλεία Τρυπανιών με Ανεστραμμένο Κωνικό Σχεδιασμό
| Μοντέλο: | SN-4M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 12,7 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 58 χιλιοστά |
SM-5M Taper Carbide Rotary Burr Blank - 12.7mm Diameter για Προσαρμοσμένη λείανση δοντιών
| Μοντέλο: | SM-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |