Keywords [ extended length carbide burrs ] match 96 προϊόντα.
SF-5M AlTiN-Coated Diamond Cut Carbide Burr για σκληρά υλικά με παρατεταμένη διάρκεια ζωής εργαλείου
| Μοντέλο: | SF-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SC-5ML6 Μακριά Καρβιδένια Φρέζα με Σφαιρική Μύτη Κυλίνδρου για Εργασίες Φινιρίσματος Επιφανειών σε Βαθιές Κοιλότητες
| Μοντέλο: | SC-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 175 χιλιοστά |
Κωνικές Καρβιδίου με Μακριά Λαβή Ανθεκτικές στη Θερμότητα SH-5ML6 Για Καμπύλες Εργασίες
| Μοντέλο: | SH-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 32 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 182 χιλιοστά |
Карбиден бур с дълъг джолан SL-4ML6 DC тип дърво с двойно рязане за работа в дълбоки кухини
| Μοντέλο: | SL-4ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 178 χιλιοστά |
SG-2ML6 150mm Σκανκ Ποντάρισμα Single Cut Carbide Burr για βαθιές αυλακώσεις και κοφτερές γωνίες
| Μοντέλο: | SG-2ML6 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 169 χλστ |
SD-5ZML6 Δύσκολο σχήμα σφαίρας για εργασίες βαθιάς κοιλότητας
| Μοντέλο: | SD-5ZML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 10.8mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 161 χιλιοστά |
SH-5M AlTiN-Coated Double Cut Carbide Burr Flame Shape for Metal and Casting Work
| Μοντέλο: | SH-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 32 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 77mm |
SA-2ZM Κυλινδρικό Καρβιδένιο Φρέζα Κενό με Διάμετρο Κεφαλής 8mm για Ειδική Λείανση Δοντιών σε Υλικό Καρβιδίου Βολφραμίου
| Μοντέλο: | SA-2ZM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 20 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 65 χιλιοστά |
SA-5M 5-άξονας CNC Precision Tungsten Carbide Burr με ανοχή διαρροής 0,1 mm και ασημένια συγκόλληση
| Μοντέλο: | SA-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Αντι-δονήσεις μακράς ράβδου Carbide Burrs SA-5ML6 Σχεδιασμός αποσβεστικής βελτιώνει τη σταθερότητα της μηχανικής
| Βαθμός: | Yg8 |
|---|---|
| Μοντέλο: | SA-5ML6 DC |
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |