Σετ Φρέζας Καρβιδίου Πολλαπλών Σχημάτων 5 τεμαχίων με Διάμετρο Κοπής 12,7mm για Μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SD-5M DC/SK-5M SC/SJ-5M DM/SJ-5M SC/SN-4M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 6,3/11/12,7 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/56/58 χλστ |
Σετ Φρέζας Καρβιδίου Πολλαπλών Δοντιών 10 τεμαχίων με Υλικό Καρβιδίου Βολφραμίου και Στέλεχος 6mm για Μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SM-5M DM/SG-5M SC/SG-3M AL/SM-5M DC/SE-5M DC/SH-5M AL/SH-5M DM/SH-5M SC/SB-5M IN/SF-5M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 19/22/25/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 64/67/70/77 χλστ |
Σετ περιστροφικών φρεζών από καρβίδιο βολφραμίου 10 τεμαχίων με πολλαπλούς συνδυασμούς δοντιών για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SL-4M SF/SL-4M ST/SB-5M IN/SA-5M DM/SG-5M AL/SF-5M DM/SC-5M SK/SC-5M AL/SM-5M DM/SM-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/28 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/73 χλστ |
10 τεμάχια Tungsten Carbide Burr Set με 6mm Shank για Στρίψιμο Μεταλλικών Μεταλλικών και Αποσβέστευση
| Μοντέλο: | SF-5M DM,SG-5M AL,SM-5M SC,SM-5M DM,SL-5M DC,SB-5M INOX,SA-5M SK,SC-5M SC,SC-5M AL,SL-5M SF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7/16 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 25/30 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/75 χλστ |
10 κομμάτια Tungsten Carbide Burr Set με διάμετρο κοπής 12,7 mm και άξονα 6 mm για προηγμένη μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SM-5M DM, SG-5M SC, SM-5M SK, SM-5M DC, SE-5M DC, SF-5M AL, SH-5M DM, SH-5M SK, SB-5M SK, SF-5M INOX |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/32 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70 χλστ |
Σετ Φρέζας από Καρβίδιο Βολφραμίου 10 τεμαχίων με στέλεχος 6mm και διπλή κοπή για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SL-5M DC, SL-5M AL, SL-5M ST, SF-5M SK, SF-5M ST, SC-5M SK, SA-5M SK, SA-5M DC, SA-5M ST, SA-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7/16 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 25/30 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/75 χλστ |
10 τεμάχια Tungsten Carbide Burr Set με 6mm Shank
| Μοντέλο: | SA-5M AL/SA-5M SK/SA-5M INOX/SF-5M SK/SF-5M AL/SG-5M SC/SM-5M DC/SM-5M AL/SE-5M AL/SD-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11/22/25 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 556/67/70 χλστ |
8 τεμάχια Tungsten Carbide Burr Set με 6mm Σκανκ για Επεξεργασία Μεταλλικών
| Μοντέλο: | SK-2M DC, SJ-2M SC, SN-4M DC, SF-3M SK, SH-3M SK, SF-1BM ST, SB-1BM CB, SC-1BM CB |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6/8/9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 4/7/12.7/16/19 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 49/52/58/61/64 χλστ |
5 τεμάχια Tungsten Carbide Rotary Burr Set με συνδυασμό πολλαπλών δοντιών και 6mm Shank για διάφορα υλικά
| Μοντέλο: | SM-5M IN/SG-2M ST/SC-2M CB/SA-2M CB/SL-4M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 19/22/25 χιλ. |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 64/67/70 χλστ |
5 τεμάχια βαλβίδιο βολφραμίου περιστρεφόμενο σχοινί σε αλουμινένιο περίβλημα για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SH-5M SC/SL-4M SF/SG-5M DM/SC-5M AL/SA-5M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |