SJ-3M AlTiN Coated Double Cut Carbide Burr για ισορροπημένη απομάκρυνση αποθέματος και ομαλή φινίρισμα
| Μοντέλο: | SJ-3M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 8 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 53 χιλιοστά |
SA-5M AlTiN Επικάλυψη Καρβιδίου Burr με ενιαία λεπτή κοπή για ακρίβεια Deburring - 12,7 mm διάμετρος κοπής
| Μοντέλο: | SA-5M SF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SB-3M AlTiN Coated Inox Cut Carbide Burr - Rotacioni alat otporan na toplotu za nerđajući čelik
| Μοντέλο: | SB-3M INOX |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
SC-5M AlTiN Coated Carbide Burr – Μονοκοπτικό Σχέδιο με Διάμετρο Κοπής 12,7mm για Λεία Φινίρισμα
| Μοντέλο: | SC-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SB-5M Αλουμινένια Καρβιδένια Φρέζα με Επίστρωση AlTiN – Διάμετρος Κοπής 12,7mm για Μη Σιδηρούχα Μέταλλα
| Μοντέλο: | SB-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SH-5M AlTiN Coated Double Cut Carbide Burr για παρατεταμένη διάρκεια ζωής εργαλείου σε σκληρά υλικά
| Μοντέλο: | SH-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 77mm |
SB-5ML6 Μακρύς Καρβιδένιος Τρυπάνι Διπλής Κοπής 150mm Στέλεχος για Βαθιές Κοιλότητες και Εκτεταμένη Προσέγγιση
| Μοντέλο: | SB-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 175 χιλιοστά |
Κύλινδρο Μεγάλο Σκανκ Καρβιδίου Burrs Ασημένιο Braze Τύπος SC-5M Αποτελεσματική υψηλή απόδοση
| Μοντέλο: | SC-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 175 χιλιοστά |
Карбиден бур с дълъг джолан SL-4ML6 DC тип дърво с двойно рязане за работа в дълбоки кухини
| Μοντέλο: | SL-4ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 178 χιλιοστά |
SD-5ZML6 Δύσκολο σχήμα σφαίρας για εργασίες βαθιάς κοιλότητας
| Μοντέλο: | SD-5ZML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 10.8mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 161 χιλιοστά |