SM-5ML6 Δύο κόμματα με διπλό κόψιμο για την επεξεργασία βαθειών οπών και πλαγιών
| Μοντέλο: | SM-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 172mm |
SG-5ML6 Δύο κόψιμα κυλιόμενα μπουρ 150 mm για βαθιά κοιλότητα και σύνθετες εργασίες με όρια
| Μοντέλο: | SG-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 175 χιλιοστά |
SA-5M AlTiN επικαλυμμένο με αλουμίνιο κόψιμο Carbide Burr με διάμετρο κόψιμο 12,7 mm για ομαλό φινίρισμα
| Μοντέλο: | SA-5M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SN-4M Καρβιδένια Φρέζα Διπλής Κοπής με Επίστρωση AlTiN – Διάμετρος Κοπής 12,7mm για Γενικές Εργασίες Μεταλλουργίας
| Μοντέλο: | SN-4M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 12,7 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 58 χιλιοστά |
SF-5ML6 Φρέζα διπλής κοπής με μακριά λαβή - 150mm λαβή για ευέλικτη εργασία σε βαθιές οπές και κοιλότητες
| Μοντέλο: | SF-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 175 χιλιοστά |
SJ-5M AlTiN-Coated Double Cut 60° Countersink Burr για Countersinking και Chamfering
| Μοντέλο: | SJ-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 58 χιλιοστά |
SK-5M AlTiN-Coated Double Cut 90° Countersink Burr για κατακόρυφη κατακόρυφη κατακόρυφη κατακόρυφη και διακοπή
| Μοντέλο: | SK-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 6,3 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54 χιλιοστά |
SH-5M AlTiN-Coated Double Cut Carbide Burr Flame Shape for Metal and Casting Work
| Μοντέλο: | SH-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 32 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 77mm |
SB-5M AlTiN-Coated Double Cut Carbide Burr – B12.72506 για Γενικές Μεταλλουργικές Εργασίες
| Μοντέλο: | SB-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SA-5M AlTiN-Coated Single Cut Carbide Burr - Ανθεκτικός στη θερμότητα και την φθορά για γενική μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SA-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |