Σετ περιστροφικών φρεζών από καρβίδιο βολφραμίου 5 τεμαχίων με στέλεχος 6mm για χονδρότερη επεξεργασία πολλαπλών υλικών
| Μοντέλο: | SL-4M ST/SM-5M AL/SA-5M AL/SC-5M DM/SF-5M SK |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/28 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/73 χλστ |
Set με περιστροφικά γρέζια από καρβίδιο βολφραμίου με σχεδιασμό πολλαπλών δοντιών και στέλεχος 6mm για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SA-2M CB/SC-2M CB/SG-2M ST/SM-5M IN/SN-4M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 12,7/19/22 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 58/64/67 χλστ |
Πεντάτμημα στρογγυλοπυρίσματος από καρβίδιο με μονή λεπτή κοπή διαμαντιού και αλουμινίου για τελειοποίηση πολλαπλών υλικών
| Μοντέλο: | SG-5M SF/SF-5M DM/SC-5M AL/SA-5M DM/SA-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Σετ από 5 Τρυπάνια Περιστροφικά από Καρβίδιο Τιτανίου με Στέλεχος 6mm για Αλουμίνιο, Μονής Κοπής, Διαμαντένια
| Μοντέλο: | SA-5M AL/SA-5M DM/SC-5M AL/SG-5M /SH-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/32mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/77 χλστ |
Πολλαπλών σχημάτων, πολλαπλών δοντιών, κολλημένα με αλτίνιο, για γενική μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SF-5M SK/SL-4M AL/SB-5M IN/SC-5M SC/SH-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
Πέντε κομμάτια βαλβίδιο βαλβιδίου βούρτσας κιτ με 6mm στέλεχος για την μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SN-4M DM, SF-3M ST, SM-4M AL, SK-3M DC, SB-1M CB |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6/9,6/10/12 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 13/5/16/19 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 50/61/58/64 χλστ |
5 κομμάτια Carbide Burr Kit με διάφορα σχήματα σε ανθεκτικό πλαστικό κιβώτιο και 6mm Shank
| Μοντέλο: | SG-5M SF,SF-5M DM,SC-5M AL,SA-5M DM,SA-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Σετ Φρέζας από Καρβίδιο Τιτανίου 5 τεμαχίων με στέλεχος 6mm και διπλή κοπή για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SN-2M DM, SM-4M SK, SG-2M DK, SC-1M CB, SB-1M CB |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6/8/9,6 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 9,5/16/19 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 50/55/61/64 χλστ |
Σετ 5 τεμαχίων από καρβίδιο βολφραμίου με στέλεχος 6mm – Κιτ πολλαπλών σχημάτων για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SL-4M INOX, SF-5M SK, SG-5M DC, SM-5M DC, SC-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/28 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/73 χλστ |
Σετ καρβιδίου πολλαπλών σχημάτων 5 τεμαχίων με διάμετρο κοπής 12,7mm και στέλεχος 6mm για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SA-5M AL, SF-5M INOX, SF-5M AL, SH-5M SK, SB-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/32 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/77 χλστ |