SA-5M Καρβιδικό κύλινδρο περιστρεφόμενο σχοινί - INOX κοπή για ανοξείδωτο Α12.72506 για γενική επεξεργασία
| Μοντέλο: | SA-5M ΕΙΣ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SB-5M Καρβιδίου Περιστροφικό Φρέζας - B12.72506 INOX Τύπος Κοπής για Κατεργασία Μετάλλων
| Μοντέλο: | SB-5M IN |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SH-3M Διαμαντένια Καρβιδική Φρέζα - Για Υψηλής Απόδοσης Κατεργασία Ανοξείδωτου Χάλυβα και Τιτανίου
| Μοντέλο: | SH-3M DM |
|---|---|
| cu dia: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
SN-2M Σκόρπιση από διαμαντένιο καρβίδιο - Για ανοξείδωτο χάλυβα και κράματα με βάση το νικέλιο
| Μοντέλο: | SN-2M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 9,5 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 55 χιλιοστά |
SM-42M DC χαμηλής θερμοκρασίας ψύξη Burr - θερμοευαίσθητο υλικό Ειδικευμένο
| Μοντέλο: | SM-42M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 38 χιλιοστά |
SM-51M Κωνική Διπλής Κοπής Καρβιδίου - Κεφαλή 6mm Στέλεχος 3mm για Εργασίες Κλίσεων και Τρυπών
| Μοντέλο: | SG-51M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6,3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 12,7 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 50 χλστ |
SK-3M DC Electronics Industry Burr - PCB ve Mikro Konnektör İşleme
| Μοντέλο: | SK-3M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 4,7 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 52 χιλιοστά |
SM-5M Ζυγισμένο INOX Cut Carbide Rotary Burr για επεξεργασία ανοξείδωτου και κοινού χάλυβα
| Μοντέλο: | SM-5M IN |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
SA-42M Ιατρική Συσκευή Τρυπάνι με Βιοσυμβατό Υλικό και Πιστοποιημένο Ιατρικό Καρβίδιο Βολφραμίου Περιστροφικό Τρυπάνι κατά ISO 10993
| Μοντέλο: | SA-42M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 2,5 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 38 χιλιοστά |
SN-2M Inverted Cone Double Cut Burr - Εστίαση σε εξειδικευμένες εφαρμογές και απόδοση
| Μοντέλο: | SN-2M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 9,5 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 55 χιλιοστά |