Πολλαπλής διαίρεσης τύπου βουλφραμινών μπουρτών μπλε κιβώτιο αλουμινίου μπουρτ για γενική επεξεργασία
| Μοντέλο: | SD-5M AL/SN-4M SC/SC-2M CB/SM-5M DC/SG-2M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 11/12.7/19/22 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56/58/64/67 χλστ |
Επαγγελματικό Σετ Φρεζών από Καρβίδιο Βολφραμίου 5 τεμαχίων Σετ Περιστροφικών Φρεζών από Καρβίδιο
| Μοντέλο: | SA-5M DC/ SB-5M DM/ SB-5M ST/ SC-5M DC/ SF-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Σετ Φρέζας Διπλής Κοπής 10 τεμαχίων, κατάλληλο για γενική επεξεργασία μετάλλων
| Μοντέλο: | SH-5M DC/SB-5M DC/SC-5M DC/SF-5M DC/SG-5M DC/SA-5M DC/SL-4M DC/SE-5M DC/SM-5M DC/SN-4M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 12,7/22/25/28/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 58/67/70/73/77 χλστ |
Σετ 8 τεμαχίων καρβιδίου περιστροφικών φρεζών με στέλεχος 6mm, προσαρμόσιμα δόντια και σχήμα
| Μοντέλο: | SH-5M DM/SL-4M DM/SF-5M ST/SB-5M ST/SA-5M AL/SC-2M CB/SB-2M CB/SG-2M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 19/25/28/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 65/70/73/77 χλστ |
Αντι-Καρβίδιο Stick Burr τρυπάνι Bit 3mm Σκληρό Νάνο Μπλε επικαλυμμένο για πλαστική επιφάνεια
| Μοντέλο: | SC-41M DC, SB-41M DC, SC-41M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 1,5/2,5mm |
| Μήκος κοπής: | 6/11 ΜΜ |
| dia κνημών: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 38 χιλιοστά |
Solids Tungsten Carbide Burr Bits 3mm Nano Blue Coated Με Ενισχυμένο Σχεδιασμό Λίπανσης
| Μοντέλο: | SA-41M DC,SB-41M DC,SC-41M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 1,5mm/2,5mm |
| Μήκος κοπής: | 6mm/11mm |
| dia κνημών: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 38 χιλιοστά |
SB-3ML6 Επεκτεινόμενες σφραγίδες καρβιδίου για ανθεκτική στη διάβρωση εσωτερική γυάλωση τοίχων
| Μοντέλο: | SB-3ZML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 10 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 20 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 170 χλστ |
SA-3ML6 DC Extra Long Shank Deep Hole Burr 150mm μήκος για εσωτερική επεξεργασία
| Μοντέλο: | SA-3ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 169 χλστ |
Ανθεκτικά Καρβιδένια Φρέζες Εξαιρετικά Μακριές με Μακριά Λαβή Burr Bits SF-3ML6 Για Ναυπηγική
| Μοντέλο: | SF-3ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 169 χλστ |
Διπλή κοπή με μακρύ εύρος Carbide Burr SC-5ML6 Γλυπτική ακρίβειας σε στενούς χώρους
| Μοντέλο: | SC-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 175 χιλιοστά |