Καρβιδένια Φρέζες Υψηλής Απόδοσης SN-4M Μονής Κοπής για Γενικές Εργασίες Μετάλλου
| Μοντέλο: | SN-4M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Κόψτε το μήκος: | 12,7 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 58 χιλιοστά |
SM-1M Στερεοκαρβιδιοειδής μονόκοπη περιστροφική βούρτσα - OAL 50 mm μήκος για επεξεργασία
| Μοντέλο: | SM-1M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 12,7 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 50 χλστ |
SA-5M карбиден ротационен бур с двойно рязане - за общо рязане на метал и повърхностна обработка
| Μοντέλο: | SA-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SL-5M Καρβιδιογενής περιστρεφόμενος σίδερος - Επεξεργασία μονωτικών υλικών
| Μοντέλο: | SL-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 16 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 30 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 75 χλστ |
SD-51M Μπάρα Καρβιδίου Μονής Κοπής - D06.30503 Κάννη 3mm για Καμπύλες και Εργασίες σε Στενούς Χώρους
| Μοντέλο: | SD-51M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6,3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 5mm |
| Γάμπα: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 43 χιλιοστά |
SF-5M Μυτερή Σφαιρική Φρέζα Καρβιδίου - Για Ακατέργαστη Επεξεργασία Περιγράμματος και Εργασίες Εσωτερικών Γωνιών
| Μοντέλο: | SF-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SJ-5M Αντιεξαγωγική βούρτσα διπλής κοπής 60° - Για αντιεξαγωγική βούρτσα και εργασία στην άκρη της τρύπας
| Μοντέλο: | SJ-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 58 χιλιοστά |
SJ-5M Φρεζάκι Κωνικής Εισαγωγής 60° Καρβιδίου - Επεξεργασία Χάλυβα Υψηλής Περιεκτικότητας
| Μοντέλο: | SJ-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |
SK-5M Φαλτσοκόφτης 90° Διπλής Κοπής Καρβιδίου - Για Συγκολλήσεις και Εργασίες Μεταλλικών Επιφανειών
| Μοντέλο: | SK-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 6,3 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54 χιλιοστά |
SG-5M SC Δέντρο Πολυλειτουργικό Τρυπάνι - Προσαρμόζεται σε Καμπύλες και Κοίλες Επιφάνειες
| Μοντέλο: | SG - 5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |