Keywords [ carbide burr kit ] match 60 produkty.
5-częściowy zestaw frezów obrotowych z węglika spiekanego o średnicy cięcia 12,7 mm i trzpieniu 6 mm do obróbki wielomateriałowej
| Model: | SM-5M ST/SG-5M DM/SC-5M DM/SF-5M IN/SL-4M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/73 mm |
5-częściowy zestaw burrów obracających się z węglanu wolframu o średnicy cięcia 12,7 mm i szczycie 6 mm do obróbki metalu
| Model: | SA-5M DM/SA-5M AL/SC-5M AL/SF-5M DM/SG-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Zestaw 10 frezów węglikowych w aluminiowej walizce - wielozestawowy do wszechstronnego zastosowania DIY
| Model: | SK-5M SC/SJ-5M SC/SN-4N SC/SF-3M SK/SG-3M SK/SG-2M ST/SB-2M CB/SC-2M CB/SH-5M SK/SH-5M SF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3/11/12,7/19/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54/58/64/77 mm |
10 sztuk Karbid Rotary Burr Set Custom Zęby i kształty do obróbki metalu
| Model: | SL-4M AL/SM-5M SF/SB-5M DC/SA-5M DM/SC-5M DC/SA-5M AL/SF-5M DC/SF-5M SC/SF-5M ST/SG-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/73 mm |
5-częściowy zestaw frezów obrotowych z węglika wolframu z chwytem 6 mm do aluminium, diamentowy, jednostronnie nacinany, kombinowany
| Model: | SA-5M AL/SA-5M DM/SC-5M AL/SG-5M /SH-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70/77 mm |
5-częściowy zestaw frezów obrotowych z węglika spiekanego z wielozaciskowym ostrzem do ogólnej obróbki metali w aluminiowej walizce
| Model: | SA-2M CB/SE-3M SK/SG-3M SK/SJ-5M SC/SN-4M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11/12,7/16/19mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 58/61/64 mm |
12mm zestaw pilników obrotowych dwustronnych, 10 sztuk, zestaw do obróbki metalu
| Model: | zestaw zadziorów |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/28mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| Cięcie: | pojedyncze/podwójne/aluminium/diament/grube/stal/pojedyncze drobne cięcie |
10-częściowy zestaw burr w pudełku do przechowywania
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
|---|---|
| Długość cięcia: | 8/9,6/12,7 mm |
| Shank Dia: | 6,3/11/12,7/19/32 mm |
| ogólnie: | 70mm |
| Cięcie: | pojedynczy, pojedynczy gruby, stal, łamacz wiórów, pojedynczy drobny |
5-częściowy zestaw rotacyjny burr ️ zestaw początkowy z niezbędnymi kształtami
| Model: | SA-5M DM/SA-5M AL/SC-5M AL/SF-5M DM/SG-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Zestaw 10 sztuk frezów węglikowych w aluminiowej walizce, typ wieloostrzowy do różnych zastosowań metalowych
| Model: | SA-5M AL/ SB-5M SK/ SB-5M ST/ SF-5M ST/ SF-5M AL/ SG-5M SF/ SM-5M DM/ SM-5M AL/ SE-5M AL/ SD-5M SF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11/22/25 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56/67/70 mm |