Wszystkie produkty
Aluminium Cut Rotary Burr Set AITiN powlekane szlifowanie węglem SL-5M Wysokiej odporności na temperaturę
| Model: | SL-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 16mm |
| Długość cięcia: | 30mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 75mm |
Frez trzpieniowy węglikowy dwustronnie nacinany SG-5M kształt stożka z powłoką TiAlN do metali o wysokiej wytrzymałości
| Model: | SG-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
AlTiN powlekany węglowodorem obrotowy Burr SM-4M ciepłoodporne narzędzie z pojedynczym cienkim cięciem
| Model: | SM-4MSF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
SF-3M Frez trzpieniowy diamentowany z powłoką AlTiN do stali nierdzewnej i superstopów
| Model: | SF-3M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
Frez obrotowy z węglika spiekanego SC-5M z powłoką AlTiN, jednostronnie nacinany, do obróbki ogólnej
| Model: | SC-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SD-5M AlTiN powlekany aluminiowy wycięty węglowodorny burr do aluminium i metali miękkich
| Model: | SD-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56 mm |
Jednostronnie frezowana freza węglikowa z powłoką AlTiN do czystego wykończenia metali
| Model: | SD-3M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 8mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 54 mm |
SF-5M AlTiN powlekany diamentowo wycięty węglowodorek do twardych materiałów z wydłużoną żywotnością narzędzia
| Model: | SF-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SA-5M Frez węglikowy powlekany AlTiN do aluminium z średnicą cięcia 12,7 mm dla gładkiego wykończenia
| Model: | SA-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SN-4M Frez węglikowy dwukrotne cięcie z powłoką AlTiN – średnica cięcia 12,7 mm do ogólnej obróbki metali
| Model: | SN-4M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 12,7 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 58mm |