Wszystkie produkty
12 mm zestaw zwrotny burr 5 sztuk Multi Shape Multi-Purpose Kombinacja Kit
| Model: | SA-5M DC,SB-5M SK, SC-5M DM,SF-5M AL,SL-4M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73MM |
Przemysłowy Red Box Carbide Burr Set 5 sztuk Dostosowywalny YG8
| Model: | SH-5M DM/SF-5M ST/SC-5M DC/SG-5M DC/SE-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/77 mm |
Odporny na korozję 5-częściowy zestaw frezów obrotowych z węglika spiekanego, niebieska okrągła walizka, niestandardowe zęby i kształt
| Model: | SD-5M AL/SN-4M SF/SG-2M ST/SM-5M DC/SC-2M CB |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11/12,7/19/22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56/58/64/67 mm |
Wszechstronne zestawy zębów węglowych do szczegółowych operacji cięcia metalu, szlifowania i polerowania
| Model: | SA-5M DC, SA-5 DM, SC-5M DC, SF-5M DC, SA-5M SK |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
12mm zestaw pilników obrotowych dwustronnych, 10 sztuk, zestaw do obróbki metalu
| Model: | zestaw zadziorów |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/28mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| Cięcie: | pojedyncze/podwójne/aluminium/diament/grube/stal/pojedyncze drobne cięcie |
Zestaw obróbki obracającej z węglanu wolframu z ramą 6 mm i zestawem wielowymiarowym do obróbki i szlifowania
| Model: | SG-5M SF,SC-5M AL,SF-5M AL,SA-5M SK,SA-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
5-częściowy zestaw podwójnej cięcia węglowodorów z sześciomilimetrową szczypą do precyzyjnej obróbki metalu
| Model: | SN-4M DM/SG-2M ST/SM-5M AL/SB-2M CB/SK-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3/12,7/19/22 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 54/58/64/67 mm |
5-częściowy zestaw frezów z węglika spiekanego o średnicy cięcia 12,7 mm i trzpieniu 6 mm do obróbki metali
| Model: | SB-5M ST/SC-5M AL/SG-5M DM/SL-4M SF/SH-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73/77 mm |
5-częściowy zestaw frezów z węglika wolframu o średnicy cięcia 12,7 mm z chwytem 6 mm do obróbki metali
| Model: | SH-5M AL,SL-4M SF,SG-5M DM,SB-5M ST,SC-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73/77 mm |
5-częściowy zestaw karburowy z średnicą cięcia 12,7 mm i sześciomilimetrową szanką do obróbki metalu
| Model: | SB-5M ST,SG-5M DM,SH-5M AL,SC-5M AL,SL-4M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73/77 mm |