Wszystkie produkty
Stożkowe długie szynki węglowodanowe, odporne na ciepło SH-5ML6 do pracy z zakrętem
| Model: | SH-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 182 mm |
Owalny obrotowy frez trzpieniowy z długim trzpieniem SE-3ZML6 DC 150mm do pracy w głębokich wnękach wklęsłych
| Model: | SE-3ZML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 10 mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 166 mm |
SC-5ML6 Frezy z węglika spiekanego z długim trzpieniem, zaokrąglone na końcu, cylindryczne, do wykańczania powierzchni w głębokich zagłębieniach
| Model: | SC-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 175mm |
Dłutak węglikowy z długim trzpieniem SE-5ZML6 DC, odpowiedni do głębokich otworów
| Model: | SE-5ZML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 20mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 170 mm |
SE-5ZML6 SC wydłużony karbid węglowy z geometrii cięcia SC i całkowitą długością 170 mm do pracy głębokiej jamy
| Model: | SE-5ZML6 SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 20mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 170 mm |
Rozszerzony szczyp karburowy kulkowy burr SD-5ML6 DC kulkowy burr nosa wysoka trwałość
| Model: | SD-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 161 mm |
SD-42ML3 Jednorazowy przekrój węglowodorkowy z średnicą ramy 3 mm i całkowitą długością 75 mm do głębokich otworów
| Model: | SD-42ML3 SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 2,8 mm |
| Shank Dia: | 3mm |
| ogólnie: | 75mm |
SF-5ML6 Precyzyjny Chwyt Wydłużony Frez Obrotowy Specjalne Narzędzie do Głebokich Gniazd Form
| Model: | SF-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 175mm |
SG-3ZM Długa szanka węglowa z głową 10 mm i szanką 150 mm do głębokich szczelin i narożników - ostry kształt drzewa
| Model: | SG-3ZM IN |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 10 mm |
| Długość cięcia: | 20mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 170 mm |
SA-41M Dwukrotnie wycięty cylinder z węglanu stałego - 38 mm całkowita długość do ogólnej wykończenia metalu
| Model: | SA-41M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 1,5 mm |
| Długość cięcia: | 6mm |
| Cholewka: | 3mm |
| ogólnie: | 38 mm |