Wszystkie produkty
SL-4M Kulkowy Nosed Cone Carbide Burr Aluminium Cut For Aluminium Curved
| Model: | SL-4M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 73 mm |
Wyroby z tworzyw sztucznych
| Model: | SA-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Stabilna wydajność węglowodorów SH-3ZM dla metali nieżelaznych miękkich
| Model: | SH-3ZM AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 10 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SA-5M A1225 Cylindryczny frez węglikowy o wysokiej trwałości z nacięciem jednokrotnym
| Model: | SA-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SC-5ZM Kulkowy cylinder aluminiowy, wycięty węglowodorkowy - C1225 AL
| Model: | SC-5ZM AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SF-5M Kulkowy drzewkowy karburowy burr aluminiowy - do obróbki wielowzrocznej aluminium
| Model: | SF-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SA-3M YG8 Wartość burr węglowodorów cylindrycznych - Ogólne przetwarzanie metali
| Model: | SA-3M INOX |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
SH-5M Karbid Aluminium Cut Rotary Burr - przeznaczony do obróbki metali innych niż żelazne
| Model: | SH-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 77 |
VCB-5M Kształt Frez obrotowy z węglika spiekanego - podwójne cięcie do kształtowania i wykańczania różnych metali
| Model: | VCB-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Stożek SM-5ZM INOX z węglika spiekanego - M122506 do pracy na pochyłościach i otworach ze stali nierdzewnej
| Model: | SM-5ZM IN |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |