Wszystkie produkty
Półprodukt z węglika spiekanego SE-3M Virgin YG8 z lutowaniem twardym, z otworem tnącym 9,6 mm do precyzyjnego szlifowania
| Model: | SE-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
SL-2M Półfabrykat z węglika wolframu z lutowaniem twardym - półprodukt z węglika spiekanego z średnicą cięcia 8 mm
| Model: | SL-2M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
Półukończony węglowodorek obrotowy burr SF-5M Przemysłowy do obróbki grubowania
| Model: | SF-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SF-5M Radius Tree Carbide Rotary Burr Blank z średnicą cięcia 12,7 mm dla dostosowywalnych profili zębów
| Model: | SF-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SM-5M M1225 Czysty węglik spiekany lutowany srebrem, półprodukt freza węglikowego z średnicą cięcia 12,7 mm
| Model: | SM-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Pierwsza klasa YG8 Srebro lutowane węglowodorowe Burr Preform z 12 mm średnicy cięcia do szlifowania na zamówienie
| Model: | SL-4ZM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 73 mm |
SJ-5M 60° Frez trzpieniowy węglikowy z chwytem stożkowym, średnica cięcia 12,7 mm i materiał z węglika wolframu do niestandardowego szlifowania zębów
| Model: | SJ-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 58mm |
SG-3M Wskazane drzewo węglowodorowe Rotary Burr Blank o średnicy 9,6 mm do szlifowania zębów na zamówienie
| Model: | SG-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
SG-1BM Stożkowa Freza z węglika spiekanego do zgrubnego szlifowania zębów
| Model: | SG-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
SA-2ZM Cylinder Carbide Burr Blank z średnicą głowy 8 mm do szlifowania zębów na zamówienie w materiałach z węglem wolframu
| Model: | SA-2ZM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 20mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 65mm |