Zestaw obróbki obracającej z węglanu wolframu z ramą 6 mm i zestawem wielowymiarowym do obróbki i szlifowania
| Model: | SG-5M SF,SC-5M AL,SF-5M AL,SA-5M SK,SA-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Pierwsza klasa YG8 Srebro lutowane węglowodorowe Burr Preform z 12 mm średnicy cięcia do szlifowania na zamówienie
| Model: | SL-4ZM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 73 mm |
SJ-5M 60° Frez trzpieniowy węglikowy z chwytem stożkowym, średnica cięcia 12,7 mm i materiał z węglika wolframu do niestandardowego szlifowania zębów
| Model: | SJ-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 58mm |
SG-3M Wskazane drzewo węglowodorowe Rotary Burr Blank o średnicy 9,6 mm do szlifowania zębów na zamówienie
| Model: | SG-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
SD-5M AlTiN powlekany aluminiowy wycięty węglowodorny burr do aluminium i metali miękkich
| Model: | SD-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56 mm |
SF-5M AlTiN powlekany diamentowo wycięty węglowodorek do twardych materiałów z wydłużoną żywotnością narzędzia
| Model: | SF-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Jednostronnie frezowana freza węglikowa z powłoką AlTiN do czystego wykończenia metali
| Model: | SD-3M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 8mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 54 mm |
SD-42ML3 Jednorazowy przekrój węglowodorkowy z średnicą ramy 3 mm i całkowitą długością 75 mm do głębokich otworów
| Model: | SD-42ML3 SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 2,8 mm |
| Shank Dia: | 3mm |
| ogólnie: | 75mm |
SF-5ML6 Precyzyjny Chwyt Wydłużony Frez Obrotowy Specjalne Narzędzie do Głebokich Gniazd Form
| Model: | SF-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 175mm |
Rozszerzony szczyp karburowy kulkowy burr SD-5ML6 DC kulkowy burr nosa wysoka trwałość
| Model: | SD-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 161 mm |