Wszystkie produkty
SB-5M Spawany Frez Obrotowy z Węglika Spiekanego B12.725 Dwurzędowy do Wszechstronnej Obróbki Metalu
| Model: | SB-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Wysokiej wydajności Tungsten Carbide Burrs Efficient SD-5M For Grinding Welding Seam Removal
| Model: | SD-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56 mm |
SC-5M C12.725 Frezy z węglika spiekanego z podwójnym nacięciem Profesjonalne do ogólnej obróbki metali
| Model: | SC-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SB-5M Carbide Rotary Burr - podwójne cięcie do obróbki metali
| Model: | SB-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SD-3M SC 1/4 Inch Shank Standard Burr - Kompatybilny z północnoamerykańskim sprzętem
| Model: | SD-3M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 8mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 53mm |
Wytrzymałe frezy z węglika wolframu SF-5M Trwałe bez powłoki do czyszczenia spoin
| Model: | SF-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SC-5M Carbide Rotary Burr - 12,7 mm Head Single Fine Cut dla ogólnej obróbki metalu
| Model: | SC-5MSF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Odporne na korozję frezy z węglika wolframu SG-3M z podwójnym nacięciem do środowisk morskich
| Model: | SG-3M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
SJ-5M Frez jednokrawędziowy o niestandardowej kątowości - narzędzie tnące o specjalnym kącie 60°
| Stopień: | YG8 |
|---|---|
| Model: | SJ-5M SC |
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Shank Dia: | 6mm |
SE-5M Diamentowa Freza Obrotowa E12.72206 z węglika spiekanego do obróbki ogólnej
| Model: | SE-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |