Keywords [ carbide burr tool ] match 338 produkty.
SH-5M Frez węglikowy lutowany 12,7 mm Główka Podwójne nacięcie do obróbki metali
| Model: | SH-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 77 mm |
Wysokiej wydajności Tungsten Carbide Burrs Efficient SD-5M For Grinding Welding Seam Removal
| Model: | SD-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56 mm |
Stalowy wiertnik do wiertni SF-5M F12.72506 12,7 mm głowa węglowa do obróbki ogólnej
| Model: | SF-5M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SD-3M Frez trzpieniowy diamentowy - do kontrolowanego cięcia stali nierdzewnej i Inconelu
| Model: | SD-3M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 8mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 53mm |
Frez YG8 z węglika spiekanego do precybnej obróbki metali
| Stopień: | YG8 |
|---|---|
| Model: | SF-3M AL |
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
Przemysłowy Red Box Carbide Burr Set 5 sztuk Dostosowywalny YG8
| Model: | SH-5M DM/SF-5M ST/SC-5M DC/SG-5M DC/SE-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/77 mm |
10 sztuk Karbid Rotary Burr Set Custom Zęby i kształty do obróbki metalu
| Model: | SL-4M AL/SM-5M SF/SB-5M DC/SA-5M DM/SC-5M DC/SA-5M AL/SF-5M DC/SF-5M SC/SF-5M ST/SG-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/73 mm |
5-częściowy zestaw frezów węglikowych z powłoką AlTiN, dwustronnie nacinanych, z chwytem 6 mm w aluminiowej walizce
| Model: | SC-3M DC/SB-3M DC/SE-3M DC/SN-2M DC/SD-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 9,5/11/16/19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 55/56/61/64 mm |
AlTiN-powlekany zestaw wielozębnych węglowodorów z średnicą cięcia 12,7 mm dla zwiększonej odporności na zużycie
| Model: | SF-5M SK/SC-5M SC/SB-5M IN/SL-4M AL/SH-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73/77 mm |
5-częściowy powlekany AlTiN, odporny na zużycie i ciepło, w aluminium
| Model: | SC-5M SC/SA-5M SF/SB-5M IN/SL-4M AL/SH-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73/77 mm |