Keywords [ carbide rotary bits ] match 36 produkty.
SM-4M Wysokiej jakości frez węglikowy - obróbka konturu o stopniowej głębokości
| Model: | SM-4M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| średnica trzonu: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
Wiertła do rzeźbienia w kształcie drzewa SG-5M G12.72506 do obróbki aluminium
| Model: | SG-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Przeciwprzęgłowo-karburowe wiertło 3 mm Solid Nano Blue Coated For Plastic Surface
| Model: | SC-41M DC, SB-41M DC, SC-41M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 1,5/2,5 MM |
| Długość cięcia: | 6/11 MM |
| Shank Dia: | 3mm |
| ogólnie: | 38 mm |
Narzędzie do cięcia węglowodorów aluminiowych SE-3M Srebrowo spielonego cięcia węglowodorów węglowodorów z ultra niskim odpływem
| Model: | SE-3M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
SA-5M A1225 Cylindryczny frez węglikowy o wysokiej trwałości z nacięciem jednokrotnym
| Model: | SA-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
12 mm zestaw zwrotny burr 5 sztuk Multi Shape Multi-Purpose Kombinacja Kit
| Model: | SA-5M DC,SB-5M SK, SC-5M DM,SF-5M AL,SL-4M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73MM |
SL-4M Stal nierdzewna Frezy Tnące Wydajne Odporne na korozję Rozwiązanie Materiałowe
| Model: | SL-4M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 73 mm |
YG8 Grade Carbide Burr Bits SG-5M G12.725 Praktyczny z konstrukcją spiralnej fletki
| Model: | SG-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Niezawodne frezy obrotowe SE-5M z powłoką AlTiN, dwukrotne cięcie, węglikowe
| Model: | SE-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
Silindrowy długi szczyp karburowy Burrs Srebrny szczyp typ SC-5M Skuteczna wysoka wydajność
| Model: | SC-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 175mm |