Keywords [ carbide rotary bits ] match 36 produkty.
SL‐4M AlTiN powlekany kulkowy stożek stożkowy aluminiowy wyciągnięty węglowodorny do aluminiowego wygiętego
| Model: | SL-4M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 73 mm |
SH-5M Frez węglikowy lutowany 12,7 mm Główka Podwójne nacięcie do obróbki metali
| Model: | SH-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 77 mm |
Dłutownica trzpieniowa SE-5M o długim trzpieniu z węglika spiekanego
| Model: | SE-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 172mm |
SD-3M SC 1/4 Inch Shank Standard Burr - Kompatybilny z północnoamerykańskim sprzętem
| Model: | SD-3M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 8mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 53mm |
Aluminium Cut Rotary Burr Bit SC-5M Polerowanie ze stali nierdzewnej Ra0.4μM Powierzchnia
| Model: | SC - 5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
YG8 Grade Tungsten Carbide Burr Bits SC-5M Rotary Burr Set do Aerospace Aluminum
| Model: | SC-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |