Keywords [ extra long carbide burrs ] match 4 produkty.
SB-5ML6 Długa szanka podwójny cięcie węglowodorów 150 mm szanka do głębokiej jamy i rozszerzonego zasięgu
| Model: | SB-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 175mm |
Silindrowy długi szczyp karburowy Burrs Srebrny szczyp typ SC-5M Skuteczna wysoka wydajność
| Model: | SC-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 175mm |
Wytrzymałe, bardzo długie frezy węglikowe z długim trzpieniem SF-3ML6 do budowy statków
| Model: | SF-3ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 169 mm |
SA-3ML6 DC Extra Long Shank Deep Hole Burr 150mm Długość do obróbki wewnętrznej
| Model: | SA-3ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 169 mm |
1