Wysokowydajne frezy węglikowe SN-4M z jednym nacięciem do ogólnej obróbki metali
| Model: | SN-4M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 12,7 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 58mm |
SM-1M Frez trzpieniowy z węglika spiekanego, stożkowy, jednoprzecinkowy - Długość całkowita 50 mm do obróbki
| Model: | SM-1M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 12,7 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 50mm |
SA-5M Dwustronnie Karbidowa Frezarka Obrotowa - Do Ogólnego Cięcia Metalu i Wykańczania Powierzchni
| Model: | SA-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SL-5M Przemysł energetyczny Karbid Rotary Burr - Przetwarzanie materiałów izolacyjnych
| Model: | SL-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 16mm |
| Długość cięcia: | 30mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 75mm |
SD-51M Kulka jednokrojna węglowodorówka - D06.30503 3 mm ramka do pracy z zakrzywionymi i ciasnymi przestrzeniami
| Model: | SD-51M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6,3 mm |
| Długość cięcia: | 5mm |
| Cholewka: | 3mm |
| ogólnie: | 43 mm |
SF-5M Frez trzpieniowy kulisty z pojedynczym nacięciem z węglika spiekanego - do zgrubnego wykańczania konturów i pracy w narożnikach wewnętrznych
| Model: | SF-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SJ-5M Countersink 60° Frezowanie z węglika spiekanego z podwójnym ostrzem - do pogłębiania i obróbki krawędzi otworów
| Model: | SJ-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 58mm |
SJ-5M Countersink 60° Carbide Rotary Burr - High Alloy Steel Processing
| Model: | SJ-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 56 mm |
SK-5M Frez stożkowy 90° dwustronnie nacinany z węglika spiekanego - do spawania i obróbki powierzchni metalowych
| Model: | SK-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54 mm |
SG-5M SC Wielofunkcyjny drzewny burr - dostosowany do zakrzywionych i zagłębionych powierzchni
| Model: | SG - 5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |