Stalowy wiertnik do wiertni SF-5M F12.72506 12,7 mm głowa węglowa do obróbki ogólnej
Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa CABURTECH
Orzecznictwo ISO9001-2008
Numer modelu SF-5M ST
Minimalne zamówienie 100 sztuk/model
Cena 1-20USD
Szczegóły pakowania Standardowy karton eksportowy
Czas dostawy 15-30 dni
Zasady płatności Akredytywa, T/T, Western Union
Możliwość Supply 60000-70000 SZTUK/MIESIĄC
Szczegóły produktu
Model: SF-5M ST Średnica cięcia: 12,7 mm
Długość cięcia: 25mm Cholewka: 6mm
ogólnie: 70mm Cięcie: ST
Powłoka: NIE Tworzywo: Węglik wolframu
Stopień: YG8 Typ: Srebrny Lut
Przedmiot: Stal, Żeliwo
Podkreślić:
Wyroby z tworzyw sztucznych
z tworzyw sztucznych
narzędzie do naprawy silników z węglem
Zostaw wiadomość
Opis produktu
SF-5M F12.72506 Frez obrotowy z węglika spiekanego o cięciu stalowym - głowica 12,7 mm do obróbki ogólnej
Parametry techniczne
Model Średnica cięcia (D1) Długość cięcia (D2) Trzpień (L1) Długość całkowita (L2) Typ Cięcie
SF-5M ST 12,7 25 6 70 Lutowanie twarde Stal
Stalowy wiertnik do wiertni SF-5M F12.72506 12,7 mm głowa węglowa do obróbki ogólnej 0