Yüksek Performanslı Taşlama Karbür Çapakları SN-4M Tek Kesim Genel Metal İşleri İçin
| Modeli: | SN-4M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Uzunluğu kes: | 12,7 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 58 mm |
SM-1M Masif Karbür Konik Tek Kesim Döner Çapak - İşleme İçin Toplam Uzunluk 50mm
| Modeli: | SM-1M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 50 mm |
SA-5M Çift Kesim Karbür Döner Çapak - Genel Metal Kesme ve Yüzey İşleme İçin
| Modeli: | SA-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SL-5M Güç Endüstrisi Karbür Döner Çapak - Yalıtım Malzemesi İşleme
| Modeli: | SL-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 16 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 30 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | BTS'in |
SD-51M Top Tek Kesimli Karbür Burr - D06.30503 Eğri ve dar alan çalışmaları için 3 mm çubuğu
| Modeli: | SD-51M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6,3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 5 mm |
| İncik: | 3 mm |
| etraflı: | 43mm |
SF-5M Küresel Uçlu Ağaç Tek Kesim Karbür Çapak - Kontur Kaba İşleme ve İç Köşe Çalışmaları İçin
| Modeli: | SF-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SJ-5M Havşa Açıcı 60° Çift Kesim Karbür Freze Ucu - Havşa Açma ve Delik Kenarı İşlemleri İçin
| Modeli: | SJ-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 58 mm |
SJ-5M Havşa Açıcı 60° Karbür Döner Çapak - Yüksek Alaşımlı Çelik İşleme
| Modeli: | SJ-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |
SK-5M Karşıya 90° Çift Kesimli Karbid Burr - Kaynaklama ve Metal Yüzeyi Çalışmaları için
| Modeli: | SK-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54 mm |
SG-5M SC Ağaç Çok Fonksiyonlu Burr - Kavisli ve Konkaf Yüzeylere Uyumlu
| Modeli: | SG - 5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |