Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 Ürünler.
Alüminyum Cut YG6 Tungsten Carbide Burr SB-5 High Efficiency Non Ferrous Metal Machining
| Modeli: | SB-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SM-3M Çelik Kesim Tungsten Karbür Döner Burrs Saldırma Boncuk Çekimi Korozyona Karşı
| Modeli: | SM-3M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SA-5M 5 Eksenli CNC Precision Tungsten Carbide Burr, 0.1mm Akış Toleransı ve Gümüş Lehimlendirme
| Modeli: | SA-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SM-2M Mikro-Tanlı Tungsten Karbür ve titreşimden korunmuş şenkleri olan ince gravür işleme karbür döner burr
| Modeli: | SM-2M SC |
|---|---|
| Dai'yi kes: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 50 mm |
Denize Dayanıklı Tungsten Karbür Frezeler SG-3M Çift Kesim Deniz Ortamları İçin
| Modeli: | SG-3MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
10 Parçalı Çok Dişli Karbür Döner Çapak Seti, Tungsten Karbür Malzemeli ve Metal İşleme İçin 6mm Saplı
| Modeli: | SM-5M DM/SG-5M SC/SG-3M AL/SM-5M DC/SE-5M DC/SH-5M AL/SH-5M DM/SH-5M SC/SB-5M IN/SF-5M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19/22/25/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 64/67/70/77 mm |
SF-5M Sngle Fine Cut Pure Raw Material Tungsten Carbide Burr - Silver Brazing <0.15mm Runout'u sağlar
| Modeli: | SF-5M SF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SH-2M Virgin Tungsten Karbid Gümüş Leğenli Yarım Bitmiş Karbid Burr Blank 8 mm Kesme Çaplı
| Modeli: | SH-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
Çelik Tungsten Karbür Burr Bitleri SF-3M Hassas Metal İşleme için Dayanıklı
| Seviye: | YG8 |
|---|---|
| Modeli: | SF-3M AL |
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
Yüksek Performanslı Tungsten Karbür Burrs Etkili SD-5M Süzme kaynak dikiş kaldırma için
| Modeli: | SD-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |