Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 Ürünler.
Metal İşleme İçin Çoklu Diş Kombinasyonlu 10 Parça Tungsten Karbür Döner Çapak Seti
| Modeli: | SL-4M SF/SL-4M ST/SB-5M IN/SA-5M DM/SG-5M AL/SF-5M DM/SC-5M SK/SC-5M AL/SM-5M DM/SM-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/28mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/73mm |
Alüminyum Elmas Tek Kesim Kombosu için 6 mm Çubuklu 5 Parça Tungsten Karbid Döner Burr Seti
| Modeli: | SA-5M AL/SA-5M DM/SC-5M AL/SG-5M /SH-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70/77 mm |
Çok dişli tasarımlı ve metal işleme için 6 mm'lik çubuğu olan Tungsten Karbid Döner Burr Set
| Modeli: | SA-2M CB/SC-2M CB/SG-2M ST/SM-5M IN/SN-4M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7/19/22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 58/64/67 mm |
6mm Şaftlı 5 Parçalı Tungsten Karbür Döner Çapak Seti, Çok Malzemeli Kaba İşleme İçin
| Modeli: | SL-4M ST/SM-5M AL/SA-5M AL/SC-5M DM/SF-5M SK |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/28mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/73mm |
Alüminyum kapaklı genel metal işleme için çoklu kesimli 5 parça Tungsten Karbid Döner Burr Set
| Modeli: | SA-2M CB/SE-3M SK/SG-3M SK/SJ-5M SC/SN-4M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11/12,7/16/19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 58/61/64mm |
Genel İşleme için 6mm Çubuklu 5 Parça Tungsten Karbid Döner Çakma Set
| Modeli: | SJ-5M SC/SK-5M DC/SG-3M SK/SN-4M DM/SE-3M SK |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3/11/12,7/16/19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54/58/61/64mm |
6mm Saplı ve Çok Şekilli Tungsten Karbür Döner Çapak Seti, Çapak Alma ve Taşlama İçin
| Modeli: | SG-5M SF,SC-5M AL,SF-5M AL,SA-5M SK,SA-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
5 parça Tungsten Karbid Rotary Burr, metal işleme için alüminyum kafes içinde
| Modeli: | SH-5M SC/SL-4M SF/SG-5M DM/SC-5M AL/SA-5M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
Çok Dişli Kombinasyonlu ve 6mm Saplı 5 Parçalı Tungsten Karbür Döner Çapak Seti, Çeşitli Malzemeler İçin
| Modeli: | SM-5M IN/SG-2M ST/SC-2M CB/SA-2M CB/SL-4M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19/22/25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 64/67/70mm |
8 Parça AlTiN Kaplamalı Tungsten Karbür Döner Çapak Seti, Gelişmiş Dayanıklılık İçin Çok Dişli Seçenekli ve 6mm Saplı
| Modeli: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SG-5M DC/SF-5M SK |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19/25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 64/70mm |