Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 producten.
SJ-5M AlTiN-Coated Dubbele Snede 60° Verzinkboor voor Verzinken en Afschuinen
| Model: | SJ-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 58 mm |
SK-5M AlTiN-gecoate dubbel gesneden 90° tegenverzinkingsboor voor verticale tegenverzinking en kamfering
| Model: | SK-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54 mm |
SM-5ML6 Long Shank Taper Double Cut Rotary Burr - M12.72206 voor diepgat- en hellingswerkzaamheden
| Model: | SM-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 172mm |
Wolfraamcarbide Freeset met Multi-Tooth Ontwerp en 6mm Schacht voor Metaalbewerking
| Model: | SA-2M CB/SC-2M CB/SG-2M ST/SM-5M IN/SN-4M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/12,7 mm |
| Snijlengte: | 12,7/19/22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 58/64/67 mm |
5-delige Carbide Rotary Burr Set met enkele fijne diamant- en aluminiumsnede voor multi-materiaal afwerking
| Model: | SG-5M SF/SF-5M DM/SC-5M AL/SA-5M DM/SA-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
5-delige wolfraamcarbide roterende braamset in aluminium koffer voor metaalbewerking
| Model: | SH-5M SC/SL-4M SF/SG-5M DM/SC-5M AL/SA-5M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73/77 mm |
5 stukken wolfraamcarbide roterende boor met 6 mm staaf voor ruw maken van meerdere materialen
| Model: | SL-4M ST/SM-5M AL/SA-5M AL/SC-5M DM/SF-5M SK |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/28 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/73 mm |
5-delige wolfraamcarbide roterende braamset met multi-tand combinatie en 6 mm schacht voor diverse materialen
| Model: | SM-5M IN/SG-2M ST/SC-2M CB/SA-2M CB/SL-4M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/12,7 mm |
| Snijlengte: | 19/22/25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 64/67/70 mm |
10-delige wolfraamcarbide roterende braamset met meerdere tandcombinaties voor metaalbewerking
| Model: | SL-4M SF/SL-4M ST/SB-5M IN/SA-5M DM/SG-5M AL/SF-5M DM/SC-5M SK/SC-5M AL/SM-5M DM/SM-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/28 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/73 mm |
5-delige multi-vorm carbide roterende braamset met 12,7 mm snijdiameter voor metaalbewerking
| Model: | SD-5M DC/SK-5M SC/SJ-5M DM/SJ-5M SC/SN-4M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3/11/12,7 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54/56/58 mm |