Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 producten.
AlTiN Gecoate SC-5M Enkele Snede Hardmetalen Frees voor Algemene Bewerking
| Model: | SC-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
AlTiN-gecoat meerzijdige hardmetalen braamset met 12,7 mm snijdiameter voor verbeterde slijtvastheid
| Model: | SF-5M SK/SC-5M SC/SB-5M IN/SL-4M AL/SH-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73/77 mm |
5-delige hardmetalen roterende braamset met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm schacht voor metaalbewerking
| Model: | SL-4M ST/SM-5M IN/SF-5M IN/SE-5M AL/SG-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/28 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/73 mm |
5 stukken AlTiN-gecoate slijtage- en warmtebestendige carbide-boor in aluminiumhoes
| Model: | SC-5M SC/SA-5M SF/SB-5M IN/SL-4M AL/SH-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73/77 mm |
AlTiN-Coated 5-delige hardmetalen braamset met 6 mm schacht voor multi-materiaal werk in aluminium koffer
| Model: | SC-3M DC/SE-3M DC/SC-3M AL/SM-4M SF/SB-3M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 16/19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 61/64 mm |
5-delige AlTiN-gecoate dubbele snijcarbide braamset met 6 mm schacht in aluminium koffer
| Model: | SC-3M DC/SB-3M DC/SE-3M DC/SN-2M DC/SD-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 9,5/11/16/19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 55/56/61/64mm |
AlTiN-gecoat 5-delig Multi-Cut Carbid Freeset met 12,7 mm Snijdiameter voor Metaalafwerking
| Model: | SH-5M DC/SB-5M IN/SA-5M SF/SC-5M SC/SL-4M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73/77 mm |
10-delige AlTiN-gecoate Multi-Cut Carbide Burr Set voor metaalbewerking in aluminium koffer
| Model: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SF-5M DC/SG-5M DC/SG-5M SK/SL-4M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 19/25/28 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 64/70/73 mm |
VCB-5M Shape Carbide Rotary Burr - Dubbel gesneden voor het vormen en afwerken van verschillende metalen
| Model: | VCB-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
5-delige braamgereedschapset Duurzaam ontwerp met aluminium verpakking
| Model: | SB-2M CB/ SD-5M AL/ SE-3M SK/ SG-3M SK/ SK-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3/11/16/19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54/56/61/64mm |