Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 produkty.
SJ-5M AlTiN powlekany podwójnym cięciem 60° burr przeciwpowietrzny do przeciwpowietrzania i rozszczepiania
| Model: | SJ-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 58mm |
SK-5M AlTiN-Coated Double Cut 90° Countersink Burr do pionowego Countersinkingu i Chamferingu
| Model: | SK-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54 mm |
SM-5ML6 Długa szczypca, spinaczka dwukrotna - M12.72206 do robót w głębokich dziurach i na zboczach
| Model: | SM-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 172mm |
Zestaw frezów trzpieniowych z węglika spiekanego z wielozębnym ostrzem i chwytem 6 mm do obróbki metali
| Model: | SA-2M CB/SC-2M CB/SG-2M ST/SM-5M IN/SN-4M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 12,7/19/22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 58/64/67mm |
5-częściowy zestaw burrów obracających się z węglem węglowym z pojedynczym cienkim cięciem diamentowym i aluminium do wykończenia wielu materiałów
| Model: | SG-5M SF/SF-5M DM/SC-5M AL/SA-5M DM/SA-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
5-częściowy wirujący burr z węglanu wolframu ustawiony w aluminiowej obudowie do obróbki metalu
| Model: | SH-5M SC/SL-4M SF/SG-5M DM/SC-5M AL/SA-5M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73/77 mm |
5-częściowy zestaw zwrotnego burra z węglem wolframu z ramą 6 mm do twardowania wielu materiałów
| Model: | SL-4M ST/SM-5M AL/SA-5M AL/SC-5M DM/SF-5M SK |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/73 mm |
5-częściowy zestaw zwrotnego burra z węglem wolframu z kombinacją wielozębną i sześciomilimetrową sznurką do różnych materiałów
| Model: | SM-5M IN/SG-2M ST/SC-2M CB/SA-2M CB/SL-4M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 19/22/25 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64/67/70 mm |
10-częściowy zestaw obrotowych gratowników z węglika spiekanego z wieloma kombinacjami zębów do obróbki metali
| Model: | SL-4M SF/SL-4M ST/SB-5M IN/SA-5M DM/SG-5M AL/SF-5M DM/SC-5M SK/SC-5M AL/SM-5M DM/SM-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/73 mm |
5-częściowy wielopłaszczyznowy zestaw rowerowy z węglem węglowym o średnicy cięcia 12,7 mm do obróbki metalu
| Model: | SD-5M DC/SK-5M SC/SJ-5M DM/SJ-5M SC/SN-4M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3/11/12,7 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54/56/58 mm |