Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 producten.
SF-5M Kogelneus Boom Enkele Snede Hardmetalen Frees - Voor Contour Ruwfrezen en Interne Hoekbewerking
| Model: | SF-5MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SB-5M Gelaste Carbide Frees 12.725 Dubbele Snede voor Veelzijdige Metaalbewerking
| Model: | SB-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SD-5M Karbids Kogelvormige Frees - Grof Enkele Snede voor Gebogen Oppervlak en Ruwe Bewerking
| Model: | SD-5M SK |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |
SC-5M C12.725 Dubbele snede wolfraamcarbide braam professioneel voor algemene metaalbewerking
| Model: | SC-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Langschacht Carbid Freesbeitels SE-5ZML6 DC Geschikt voor Diepe Gaten
| Model: | SE-5ZML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 20 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 170 mm |
Industrial Red Box Carbide Burr Set 5 stukken aanpasbaar YG8 kwaliteit
| Model: | SH-5M DM/SF-5M ST/SC-5M DC/SG-5M DC/SE-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/32mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/77 mm |
G12.72506 Boomvormige dubbele fijn gesneden carbideboor - geschikt voor ruw en oppervlaktewerk
| Model: | SG-5MDF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SC-5ZM Kogelvormige Cilinder Aluminium Snijdende Hardmetalen Braam - C1225 AL Ontworpen voor Aluminium Bewerking
| Model: | SC-5ZM AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SL-4M Kogelvormige Cone Staal Gefreesde Carbide Burr - L12.728 Voor Gebogen en Interne Staalbewerking
| Model: | SL-4MST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 73 mm |
SA-5M Carbide Cylinder Rotary Burr - INOX Cut voor roestvrij staal
| Model: | SA-5M IN |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |