Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 producten.
SD-5M AlTiN-gecoat Carbide Burr voor Aluminium en Zachte Metalen
| Model: | SD-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |
SF-5ML6 Long Shank Double Cut Rotary Burr - 150 mm Shank voor flexibel diepgat- en holtewerk
| Model: | SF-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 175 mm |
SG-5ML6 Long Shank Double Cut Rotary Burr 150mm Shank voor diep holte en complexe contourwerkzaamheden
| Model: | SG-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 175 mm |
10-delige multi-tand Carbide Rotary Burr Set met wolfraamcarbide materiaal en 6 mm staaf voor metaalbewerking
| Model: | SM-5M DM/SG-5M SC/SG-3M AL/SM-5M DC/SE-5M DC/SH-5M AL/SH-5M DM/SH-5M SC/SB-5M IN/SF-5M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 19/22/25/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 64/67/70/77mm |
8-stuk AlTiN-gecoate wolfraamcarbide roterende boor set met multi-tand selectie en 6 mm staaf voor verbeterde duurzaamheid
| Model: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SG-5M DC/SF-5M SK |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 19/25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 64/70 mm |
SG-2ML6 150 mm Sank Pointed Tree Single Cut Carbide Burr voor diepe groeven en scherpe hoeken
| Model: | SG-2ML6SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 169mm |
5 stuks Multi-Cut Carbide Rotary Burr Set met wolfraamcarbide materiaal en 6 mm staaf voor verschillende bewerkingswerkzaamheden
| Model: | SN-4M DM/SG-2M ST/SM-5M AL/SB-2M CB/SK-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3/12,7/19/22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54/58/64/67mm |
5-delige wolfraamcarbide-borren met een snijdiameter van 12,7 mm en een staaf van 6 mm voor precisie metaalbewerking
| Model: | SN-4M SC/SJ-5M SF/SJ-5M DM/SK-5M SC/SD-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3/11/12,7 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54/56/58 mm |
10-delige Carbide Freesbits Set in Aluminium Koffer - Multi-Cut DIY Combo voor Veelzijdig Gebruik
| Model: | SK-5M SC/SJ-5M SC/SN-4N SC/SF-3M SK/SG-3M SK/SG-2M ST/SB-2M CB/SC-2M CB/SH-5M SK/SH-5M SF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3/11/12,7/19/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54/58/64/77mm |
SD-5M Gelaste Carbide Kogelbraam Grove Snede voor Snelle Metaalverwijdering
| Model: | SD-5M SK |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |