Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 producten.
5 stukken wolfraamcarbide roterende boor set met multi-cut voor algemeen metaalwerk in aluminium hoesje
| Model: | SA-2M CB/SE-3M SK/SG-3M SK/SJ-5M SC/SN-4M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 11/12,7/16/19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 58/61/64 mm |
5-delige wolfraamcarbide roterende boor set met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm staaf voor multi-materiaal bewerking
| Model: | SM-5M ST/SG-5M DM/SC-5M DM/SF-5M IN/SL-4M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/28 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/73 mm |
5-delige wolfraamcarbide roterende braamset met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm schacht voor metaalbewerking
| Model: | SA-5M DM/SA-5M AL/SC-5M AL/SF-5M DM/SG-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SH-5ZM Karbide Rotatievijl - Dubbele snede voor metaal- en gietstukverwerking
| Model: | SH-5ZM gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 77mm |
SM-5M Gelaste INOX Snij Wolframcarbide Frees voor Roestvrij en Gewoon Staal Bewerking
| Model: | SM-5M IN |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
Verlengde schacht hardmetalen kogelboor SD-5ML6 DC kogelneusboor hoge duurzaamheid
| Model: | SD-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 161 mm |
Dubbelgesneden braamset 10-delige set geschikt voor algemene metaalbewerking
| Model: | SH-5M DC/SB-5M DC/SC-5M DC/SF-5M DC/SG-5M DC/SA-5M DC/SL-4M DC/SE-5M DC/SM-5M DC/SN-4M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 12,7/22/25/28/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 58/67/70/73/77mm |
SF-5M Kogelvormige boom aluminiumsnij wolfraamcarbide braam - Voor meerhoekige aluminiumbewerking
| Model: | SF-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SD-51M Kogel Enkele Snede Carbidbraam - D06.30503 3mm Schacht voor Gebogen en Krappe Werkplekken
| Model: | SD-51MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6,3 mm |
| Snijlengte: | 5 mm |
| Schacht: | 3 mm |
| Globaal: | 43 mm |
SM-4M High Quality Carbide Burr- Gradual Depth Contour Bewerking
| Model: | SM-4M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| schacht diam: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |