Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 producten.
SB-5M Aluminium Freesnijder met AlTiN Coating – 12,7 mm Snijdiameter voor Non-Ferro Metalen
| Model: | SB-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SB-3M AlTiN coated Inox Cut Carbide Burr - Hittebestendig draaistool voor roestvrij staal
| Model: | SB-3M INOX |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SA-5M AlTiN Gecoate Hardmetalen Frees met Enkele Fijne Snede voor Precisie Ontbramen - 12,7 mm Snijdiameter
| Model: | SA-5MSF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Stalen wolfraamcarbide-burrbits SF-3M Duurzaam voor precisie metaalbewerking
| Cijfer: | YG8 |
|---|---|
| Model: | SF-3M AL |
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
150 mm verlengde schacht dubbel gesneden braam SB-3ML6 efficiënt gereedschap voor materiaalverwerking
| Model: | SB-3ZML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | ES5500 |
| Snijlengte: | 20 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 170 mm |
SN-2M Omgekeerde Kegel Dubbele Snede Frees - Focus op Gespecialiseerde Toepassingen en Prestaties
| Model: | SN-2M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 9,5 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 55 mm |
Multi Cut Type Tungsten Burr Bits Blauwe Doos Aluminium Burr Set Voor Algemene Bewerking
| Model: | SD-5M AL/SN-4M SC/SC-2M CB/SM-5M DC/SG-2M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/12,7 mm |
| Snijlengte: | 11/12,7/19/22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56/58/64/67mm |
Eenvoudig gesneden ruwe koolstofbuizen Efficiënt materiaal verwijderen Handgereedschap SE-5M
| Model: | SE-5MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 20 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
AlTiN-gecoate hardmetalen roterende braam SM-4M hittebestendig gereedschap met enkele fijne vertanding
| Model: | SM-4MSF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
SC-5M Carbide Kogelkop Cilinder Frees - Enkele Fijne Snede voor Gebogen Metaalwerk
| Model: | SC-5MSF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |