Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 producten.
SJ-5M Single Cut Non-Standard Angle Burr - 60° speciaal hoek snijgereedschap
| Cijfer: | YG8 |
|---|---|
| Model: | SJ-5M SC |
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| steeldia: | 6 mm |
SN-4M Carbide Rotary Bit AlTiN Coated Carbide Rotary Tool Bits Inverted Cone Design
| Model: | SN-4M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 58 mm |
SN-2M Inverted Cone Burr - 90° Draft Angle Cleaning Tool
| Model: | SN-2M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 9,5 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 55 mm |
SA-5M AlTiN-gecoate eenvoudig gesneden carbide-boor - warmte- en slijtvast voor algemene metaalbewerking
| Model: | SA-5MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
High Performance Tungsten Carbide Burrs Efficient SD-5M voor het slijpen van de slijtage
| Model: | SD-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |
Slijtagevaste enkelvoudige snede hardmetalen braam E12.72206 voor het afwerken van harde materialen
| Model: | SE-5MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
SB-5M Carbide Rotary Burr - B12.72506 INOX gesneden type voor metaalbewerking
| Model: | SB-5M IN |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Staal gesneden boorborrel SF-5M F12.72506 12.7 mm hoofdcarbide boor voor algemene verwerking
| Model: | SF-5M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Kogelneus hardmetalen roterende braam SF-5M hardmetalen roterende bit met scheepswerf snijprofiel
| Model: | SF-5MSY |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
10-delige Carbide Rotary Burr Set met Aangepaste Tanden en Vormen voor Metaalbewerking
| Model: | SL-4M AL/SM-5M SF/SB-5M DC/SA-5M DM/SC-5M DC/SA-5M AL/SF-5M DC/SF-5M SC/SF-5M ST/SG-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/28 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/73 mm |